گرچه این دومین بار است که ثبت نام برای خرید خودرو از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو انجام می شود و حدود ۴ روز نیز از شروع ثبت نام گذشته اما عملکرد سامانه بهبود نیافته و شاهد قطعی هایی هستیم.
به گزارش خبرنگار مهر، از روز سوم خرداد ماه سامانه یکپارچه فروش خودرو به آدرس https://esalecar.ir برای ثبت اولویت‌های خودرویی برای متقاضیانی که از ۲۰ تا ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۰۰ میلیون تومان به نام سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان مسدود و وکالتی کرده بودند، فعال شده است.
تقریباً ۴ روز از شروع ثبت نام در سامانه مذکور گذشته اما هنوز اختلالات و کندی سایت ادامه دارد و در برخی از ساعات شاهد قطعی سایت نیز بوده‌ایم؛ این در حالیست که انتظار می‌رفت با گذشت زمان، عملکرد سامانه بهبود یابد.
البته مهدی تقدسی مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو در این مورد معتقد است که به دلیل هجوم کاربران به سایت، در برخی از ساعات روز، سامانه مختل می‌شود و بهتر است متقاضیان در ساعات غیرپیک به سامانه مراجعه کنند.
به هر حال با توجه به استقبالی که در دور نخست ثبت نام در اسفند ۱۴۰۱( ثبت نام ۹۰۰ هزار نفر) صورت گرفت باید متولیان افزایش ثبت نام کنندگان در دور دوم را تخمین می‌زدند و برای بهبود عملکرد و سرعت سامانه اقدامات لازم را انجام می‌دادند.
گفتنی است تا به این ساعت نزدیک به ۸۹۵ هزار نفر در سامانه ثبت نام کرده‌اند و قطعاً تا روز دهم خرداد (روز آخر ثبت نام) تعداد متقاضیان فراتر خواهد رفت.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari