نشست هم‌اندیشی سراسری مدیران روابط‌عمومی سازمان‌ها، استان‌ها و خانواده بزرگ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
به گزارش بورس نیوز، نشست هم‌اندیشی سراسری مدیران روابط‌عمومی سازمان‌ها، استان‌ها، هلدینگ‌ها شرکت‌ها و خانواده بزرگ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور سید صولت مرتضوی برگزار شد.
این مراسم در روز چهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲ همزمان با گرامیداشت فتح خرمشهر و دهه کرامت در تهران برگزار شد.
در این مراسم که با حضور مدیران ارشد رسانه‌ای شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، مدیران رسانه‌ای هلدینگ‌های ۹ گانه و حضور پررنگ هلدینگ صدر تامین و مدیران رسانه‌ای شرکت‌های تابعه، «سیدصولت مرتضوی» و جمعی از مدیران وزارتخانه برگزار شد از پوستر نخستین جشنواره امتداد (روابط عمومی‌های برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) رونمایی شد.
نخستین دوره جشنواره ملّی امتداد با شعار «امتداد خدمت، انعکاس حقیقت» در سه بخش روابط‌عمومی تمامی دستگاه‌های تابعه، روابط عمومی ادارات‌کل اجرایی استانی و روابط‌عمومی شرکت‌های تابعه برگزار می‌شود.
سیدصولت مرتضوی در نشست سراسری مدیران روابط‌عمومی سازمان‌ها، استان‌ها، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی اظهار داشت: خرمشهر در تاریخ انقلاب اسلامی به واسطه رشادت‌های بزرگان دفاع مقدس تمدن‌ساز شد.
وی روابط‌عمومی‌ها را حلقه واسط و اثرگذار بین حاکمیت و آحاد مختلف مردم خواند و افزود: روابط‌عمومی‌ها امروزه به مانند سرداران دوران دفاع مقدس باید از حیثیت و دستاورد‌های نظام اسلامی دفاع کنند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شدت اثرگذاری جنگ نرم را مخرب‌تر از جنگ سخت عنوان کرد و گفت: دشمنان در جنگ نرم در نگاه نخست رفتار‌های اجتماعی را تغییر می‌دهند و تلاش می‌کنند ارزش و کرامت انسان پایمال شود.
مرتضوی به تشریح خدمات گسترده و دستاورد‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دولت مردمی پرداخت و گفت: باورپذیری اقدامات، ارائه طرح‌های جدید و خلاقانه، آموزش و توانمندسازی مجموعه روابط‌عمومی‌ها باید مدنظر باشد.

source

توسط ecokhabari