افزایش بیش از ۸۰ درصدی
بورس‌نیوز:
شرکت فولاد خوزستان با سرمایه ثبت شده ۱۹ هزار میلیاردتومانی و ارزش بازار ۷۸ هزار و ۳۷۵ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ماه سال جاری نشان داد که بار دیگر توانسته است رکورد قبلی خود را تکرار نماید.
افزایش بیش از ۸۰ درصدی
میزان درآمدی که شرکت فولاد خوزستان در دومین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود، این شرکت فولادی از فروش محصولات خود به درآمد ۸ هزار و ۴۳۳ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۸۰ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۱۱۰ درصدی همراه بود، همچنین “فخوز” میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۲ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۹۵ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.
افزایش بیش از ۸۰ درصدی
تقریباً میزان درآمدی که فولاد خوزستان در این دوره ماهانه در بازار داخل و خارج شناسایی کرد، برابر بود. درآمد صادراتی که “فخوز” در دومین ماه از سال ۱۴۰۲ به ثبت رساند برابر با ۴ هزار و ۱۵۲ میلیارد تومان بوده است. درآمد صادراتی حاصل شده توسط این شرکت در اردیبهشت‌ماه بیانگر رشد ۲۶۳ درصدی است.
افزایش بیش از ۸۰ درصدی
“فخوز” در اردیبهشت‌ماه یک میلیون و ۱۷۳ هزار تن محصول تولید کرد که موفق به فروش ۴۱۵ هزار تن از محصولات تولیدی خود شد. مقدار فروش این شرکت نسبت به ماه گذشته با ۶۴ درصد رشد همراه شد.
افزایش بیش از ۸۰ درصدی
عنوان پرفروش‌ترین محصول فولاد خوزستان را در اردیبهشت‌ماه محصول «بلوم، بیلت (بازار خارجی)» با ۲ هزار و ۵۸۴ میلیارد تومان یدک می‌کشد، میزان درآمدی که از فروش این محصول در دومین ماه از سال جاری به ثبت رسید ۳۱ درصد از درآمد ماهانه را به خود اختصاص داد، نرخ فروش این محصول با افزایش قیمت، به مبلغ ۲۱ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان درازای هر تن رسید.
افزایش بیش از ۸۰ درصدی
پایان مطلب

source

توسط ecokhabari