سازمان بورس و اوراق بهادار در پانزدهمین دوره نمایشگاه صنعت مالی، ۴ پنل تخصصی برگزار می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، سازمان بورس و اوراق بهادار در پانزدهمین دوره نمایشگاه صنعت مالی (بورس بانک و بیمه) ۴ پنل در تاریخ‌های ۱۶، ۱۷ و ۱۸ خرداد ماه با حضور مدیران و کارشناسان سازمان بورس در سالن ۳۸B برگزار می‌کند؛ در ادامه جزئیات برگزاری هر پنل به اختصار توضیح داده شده است.
۱. روز سه‌شنبه ۱۶ خرداد در اولین روز برگزاری نمایشگاه صنعت مالی پنل «مروری بر دستورالعمل حاکمیت شرکتی» با حضور خانم‌ها ندا رسولی و مطهره محمودآقایی، کارشناسان اداره نظارت بر ناشران سازمان بورس از ساعت ۱۴ الی ۱۵ برگزار خواهد شد.
۲. در تاریخ ۱۷ خرداد دو پنل «آشنایی با انواع ابزارهای بدهی» با حضور آقای مرتضی چشان، رئیس ادارۀ نظارت بر انتشار و ثبت اوراق بهادار بدهی سازمان بورس از ساعت ۱۴ الی ۱۵ و «آشنایی با فرآیندهای اجرایی معاملات و امور نظارتی در حوزه سهام» با حضور خانم ریحانه ربیعی، کارشناس اداره نظارت بر بورس‌های سازمان بورس از ساعت ۱۵ الی ۱۶، برگزار خواهد شد.
در تاریخ ۱۸ خرداد نیز آخرین پنل با موضوع «آشنایی با فرآیند افزایش سرمایه ناشران ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار» با حضور آقای وحید روشن‌قلب، مدیر نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس از ساعت ۱۴ الی ۱۵ برگزار خواهد شد.
خانم‌ها ندا رسولی و مطهره محمودآقایی، کارشناسان اداره نظارت بر ناشران سازمان بورس
آشنایی با انواع ابزارهای بدهی
آقای مرتضی چشان، رئیس ادارۀ نظارت بر انتشار و ثبت اوراق بهادار بدهی سازمان بورس
۱۵ الی ۱۶
خانم ریحانه ربیعی، کارشناس اداره نظارت بر بورس‌های سازمان بورس
آشنایی با فرآیند افزایش سرمایه ناشران ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار
آقای وحید روشن‌قلب، مدیر نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari