افزایش ۲۵۴ درصدی در یک ماه
بورس‌نیوز:
شرکت ایران‌خودرو با سرمایه ثبت شده ۳۰ هزار و ۱۶۵ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۱۰۴ هزار و ۴۱ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ماه سال جاری نشان داد که توانسته است روند روبه‌رشد خود را حفظ کند.
افزایش ۲۵۴ درصدی در یک ماه
میزان درآمدی که شرکت ایران‌خودرو در دومین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی بود، این شرکت خودروساز از فروش محصولات خود به درآمد ۱۴ هزار و ۴۳۴ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۲۵۴ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۵۹ درصدی همراه بود، همچنین “خودرو” میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۲ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۱۶ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.
افزایش ۲۵۴ درصدی در یک ماه
بر اساس گزارش فعالیت ماهانه‌ای که این خودروساز آبی‌پوش در اردیبهشت‌ماه از خود منتشر کرد بیانگر آن بود که بیشترین تقاضای مشتریان برای گروه پژو بود که از فروش آن محصول به درآمدزایی ۷ هزار و ۴۲۰ میلیاردتومانی دست‌یافت و همچنین میزان درآمدی که در این دوره از فروش خودرو‌های گروه پژو کسب کرد ۵۱ درصد از درآمد ماهانه را تشکیل می‌دهد. “خودرو” نرخ فروش محصول خانواده پژو را برابر با ۲۳۸ میلیون تومان اعلام کرد. محصولات خودرویی دیگری که توسط ایران‌خودرو به فروش رسید عبارت است از دنا، گروه سمند، تارا، هایما و رانا که دراین‌بین «هایما» با کسب درآمد ۲ هزار و ۱۳۶ میلیاردتومانی بیشترین درآمدزایی را به همراه داشت.
افزایش ۲۵۴ درصدی در یک ماه
پایان مطلب

source

توسط ecokhabari