دبیر کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد مرکزی اربعین گفت: کمیته ویژه برای بهبود وضعیت تامین ناوگان برای سفر زائران اربعین تشکیل خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، رضا نفیسی رئیس مرکز تدوین مقررات و ایمنی حمل و نقل و دبیر کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد مرکزی اربعین در دومین جلسه کمیته ویژه برای پیگیری تأمین ناوگان مورد نیاز سفرهای اربعین حسینی سال ۱۴۰۲ در روز یکشنبه مورخ ۲۱ خردادماه با حضور نمایندگان ستاد مرکزی اربعین، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و پلیس راهور برگزار شد، بر لزوم تشکیل کمیته ویژه تأمین ناوگان برای سفرهای اربعین حسینی ۱۴۰۲ به منظور خدمت رسانی شایسته به زائران تاکید کرد.
نفیسی با اشاره به تقاضای بالای سفرهای اربعین حسینی نسبت به سال گذشته و امکانات محدود موجود از لحاظ تأمین ناوگان، بر اهمیت مشارکت و همکاری سایر وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها در این خصوص تاکید کرد.
وی افزود: پیرو مکاتبه رئیس کمیته حمل و نقل و سوخت و با توجه به ابلاغ وزیر محترم کشور، موضوع بهره‌گیری از ناوگان در اختیار سایر ارگان‌ها، مجدانه از سوی دبیرخانه کمیته درحال پیگیری است و نشستی نیز بدین منظور با حضور نمایندگان دستگاه‌ها در چند روز آینده برگزار خواهد شد.
دبیر کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد مرکزی اربعین با تاکید بر اینکه رضایت هرچه بیشتر زائران، هدف غایی ستاد اربعین و کمیته‌های زیرمجموعه آن است، اظهار امیدواری کرد که با برنامه‌ریزی و مدیریت همه جانبه سفرهای امسال، به یاری خداوند متعال شاهد خدمات رسانی شایسته‌تری به زائران باشیم.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari