معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اجرایی و عملیاتی شدن بیش از ۲۸۵ هزار واحد مسکونی نهضت ملی در روستاهای سراسر کشور خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مجید جودی معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در روستاها و مسئولیت بنیاد در این باره گفت: در حال حاضر بیش از ۲۸۵ هزار و ۱۹۲ واحد طرح نهضت ملی مسکن در روستاها وارد فاز عملیاتی و اجرایی شده است.
معاون بنیاد مسکن ادامه داد: از اعتبار سال ۱۴۰۱ تمامی ۲۰۰ هزار واحدی که در سال گذشته مسئولیت بنیاد برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن بود به بانک‌ها برای دریافت تسهیلات معرفی شدند که بانک‌ها با ۱۱۰ هزار و ۱۸۹ واحد عقد قرارداد کردند. مابقی نیز در حال روند پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن در بخش روستایی است.
گفتنی است، تعهد بنیاد مسکن در اجرای طرح نهضت ملی مسکن طی دولت سیزدهم یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد است که نیمی از آنها در شهرها و نیمی در روستاها اجرا خواهد شد.
بر اساس آمار ارائه شده توسط بنیاد مسکن علاوه بر ۲۸۵ هزار واحد نهضت ملی در روستاها، هم اکنون ۱۳۶ هزار واحد در شهرهای تحت مسئولیت بنیاد مسکن اجرایی شده است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari