معرفی وزیر بازرگانی به مجلس در هفته آینده
به گزارش بورس نیوز، سید محمد حسینی، معاون امور مجلس رئیس جمهور اظهار کرد: امیدواریم به زودی سه وزارتخانه صمت، جهاد کشاورزی و همچنین وزارتخانه تازه تاسیس بازرگانی وزرای خود را با رای اعتماد مجلس بشناسد و با قدرت کار خود را شروع کنند.
وی افزود: دولت سیزدهم در شرایط خیلی سخت کار را تحویل گرفته است و با تمام توان برای خدمت رسانی به مردم تلاش می‌کند.
معاون امور مجلس رئیس جمهور ادامه داد: دولت سیزدهم یک روز بعد از تشکیل هیات دولت سفر استانی خود را آغاز و به خوزستان که در آن مقطع با مشکل‌های زیادی روبرو بود، سفر کرد.
حسینی بیان کرد: دولت برای حل مشکل مردم در یک سال اول فعالیت خود به تمام استان‌ها سفر کرده است و برای نظارت بر فرآیند اجرای مصوبات سفر‌های استانی دور دوم را هم آغاز شد.
معاون امور مجلس رئیس جمهور خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم بسیاری از ناترازی عملکرد گذشته را جبران کرده و در مسیر تحول گرایی حرکت می‌کند.
وی توضیح داد: دولت در ابتدای کار خود در حوزه برق ۱۵ هزار مگاوات ناترازی برق داشت که نیمی از این کمبود را جبران کرده است.
معاون امور مجلس رئیس جمهور گفت: دولت در حوزه سیاست خارجی ۴۳۶ سند و تفاهم نامه با کشور‌های مختلف امضا کرده است که نیمی از این سند‌ها اقتصادی و بقیه فرهنگی و ورزشی می‌باشند.
وی افزود: رییس جمهور هفته آینده به چند کشور آمریکای لاتین سفر خواهد کرد و دیپلماسی فعال دولت سیزدهم تداوم خواهد داشت.
معاون امور مجلس رییس جمهور بیان کرد: دولت در حوزه آبرسانی، بهداشت و درمان اقدامات بسیار ارزشمندی انجام داده است و با اینکه کشور ۱۰ سال با خشکسالی دست و پنجه نرم می‌کند، ولی خدمات رسانی برای حل این مشکل ادامه دارد.

source

توسط ecokhabari