بخوانیم از مقدار فروش ایران خودرو در اردیبهشت ماه
بورس‌نیوز:
شرکت ایران‌خودرو در دومین ماه سپری‌شده از سال جاری (منتهی به اسفندماه ۱۴۰۲) مقدار فروش محصولات خود را ۴۸ هزار و ۷۲۰ دستگاه در سامانه کدال به ثبت رساند، مقدار فروش تجمیعی شرکت ایران‌خودرو تا پایان اردیبهشت‌ماه سال جاری برابر با ۶۳ هزار و ۷۹۸ دستگاه بود، “خودرو” از فروش محصولات در این بازه زمانی ۱۸ هزار و ۵۱۴ میلیارد تومان درآمدزایی را به همراه داشت. 
میزان فروش و درآمدی که شرکت ایران‌خودرو در دومین ماه از سال ۱۴۰۲ به سهام‌داران خود اعلام کرد، مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی بود. مقدار فروش ماهانه “خودرو” در اردیبهشت‌ماه سال جاری برابر با ۴۸ هزار و ۷۲۰ دستگاه بود که نسبت به ماه گذشته ۲۲۳ درصد رشد را تجربه کرد و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته، ۱۲ درصد افزایش داشت.
بخوانیم از مقدار فروش ایران خودرو در اردیبهشت ماه
شرکت ایران‌خودرو در اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۲ از فروش محصولاتی همچون گروه پژو، دنا، گروه سمند، تارا، هایما و رانا در بازار داخل درآمد کسب کرد. “خودرو” در این دوره ماهانه مقدار تولید محصولات خود را ۴۷ هزار و ۸۴۷ دستگاه در کارنامه مالی به ثبت رساند و در ۲ ماه گذشته نیز توانست بالغ‌بر ۷۶ هزار و ۶۲۶ دستگاه محصول تولید کند.
بخوانیم از مقدار فروش ایران خودرو در اردیبهشت ماه
پایان مطلب

source

توسط ecokhabari