ارسلان مالکی از انعقاد تفاهم‌نامه مشترک این سازمان با معاونت امور تعاون وزارت کار، تعاون و امور اجتماعی برای ساخت مسکن با استفاده از توان تعاونی‌های دارای صلاحیت و خوش‌سابقه خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان ملی زمین و مسکن، «ارسلان مالکی» با اشاره به عزم دولت برای استفاده از همه ظرفیت‌های موجود برای ساماندهی متقاضیان و تأمین مسکن آنان، گفت: در این تفاهم‌نامه به دنبال این هستیم تا از تعاونی‌های دارای صلاحیت و خوش‌سابقه در ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن و اتمام پروژه‌های باقی‌مانده مسکن مهر استفاده کنیم.
وی افزود: استفاده از زمین‌های تعاونی‌های مسکن در کشور و ایجاد بسترهای لازم برای حمایت دولت از این تعاونی‌ها برای ساخت مسکن در قالب طرح نهضت ملی مسکن، از جمله اهداف این تفاهم‌نامه است.
وی بر عزم دولت بر اتمام پروژه‌های باقی‌مانده مسکن مهر نیز تاکید کرد و ادامه‌داد: با کمک به مدیریت تعاونی‌ها، استفاده از ظرفیت قانونی برای تشکیل جلسات مجمع تعاونی‌ها و کمک به حسابرسی آنها و همچنین استفاده از ظرفیت صندوق ملی مسکن، درصددیم تا واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر را به زودی تکمیل کنیم.
سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن خاطرنشان‌کرد: به‌زودی کارگروه مشترکی برای راهبری و ایجاد زمینه اجرای این تفاهم‌نامه تشکیل خواهد شد.

کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari