ذوب‌آهن اصفهان در اردیبهشت چقدر محصول تولید کرد؟
بورس‌نیوز:
شرکت ذوب‌آهن اصفهان در دومین ماه سپری‌شده از سال جاری (منتهی به اسفندماه ۱۴۰۲) مقدار فروش محصولات خود را ۲۲۰ هزار و ۸۸۳ تن در سامانه کدال به ثبت رساند، مقدار فروش تجمیعی شرکت ذوب‌آهن تا پایان اردیبهشت‌ماه سال جاری برابر با ۴۲۳ هزار و ۶۳۸ تن بود، “ذوب” از فروش محصولات در این بازه زمانی ۹ هزار و ۵۴۷ میلیارد تومان درآمدزایی را به همراه داشت. 
میزان فروش و درآمدی که شرکت ذوب‌آهن اصفهان در دومین ماه از سال ۱۴۰۲ به سهام‌داران خود اعلام کرد، مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و صادراتی بود. مقدار فروش ماهانه “ذوب” در اردیبهشت‌ماه سال جاری برابر با ۲۲۰ هزار و ۸۸۳ تن بود که نسبت به ماه گذشته ۹ درصد رشد را تجربه کرد و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته، حدود ۲ درصد زیاد شد.
ذوب‌آهن اصفهان در اردیبهشت چقدر محصول تولید کرد؟
شرکت ذوب‌آهن اصفهان در اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۲ از فروش محصولاتی همچون شمش کالایی، ریل، کلاف، میلگرد، تیرآهن، شمش چدن و سایر در بازار داخل و خارج درآمد کسب کرد؛ “ذوب” در این دوره ماهانه مقدار تولید محصولات خود را ۲۲۸ هزار و ۶۱۹ تن در کارنامه مالی به ثبت رساند و در ۲ ماه گذشته نیز توانست بالغ‌بر ۴۹۰ هزار تن محصول تولید کند.
ذوب‌آهن اصفهان در اردیبهشت چقدر محصول تولید کرد؟
پایان مطلب

source

توسط ecokhabari