۱۲ درصد از کل سهام شرکت نیان الکترونیک در نماد "نیان" توسط سهامداران عمده شرکت به روش ترکیبی و طی دو مرحله در روز چهارشنبه ۳۱ خرداد ماه در فرابورس، عرضه اولیه خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)، تعداد کل سهام شرکت نیان الکترونیک در نماد “نیان” ۲۶۶ میلیون و ۹۳۰ هزار سهم بوده که از این تعداد ۱۲ درصد از کل سهام شرکت یعنی بالغ بر ۳۲ میلیون ۳۱ هزار و ۶۰۰ سهم قابل عرضه در فرابورس خواهد بود.
تعداد سهام قابل عرضه در مرحله نخست (عرضه به سرمایه‌گذاران واجد شرایط) بالغ بر ۴ درصد از کل سهام شرکت یعنی ۱۰ میلیون و ۶۷۷ هزار و ۲۰۰ سهم به روش حراج است. این عرضه اولیه برای واجدین شرایط در روز چهارشنبه مورخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ انجام خواهد شد.
مطابق با پیام ناظر در روز عرضه اولیه دوره سفارش گیری آغاز خواهد شد و حداکثر تعداد سهام قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی واجدین شرایط، ۲۲۰ هزار سهم است.
نماد “نیان” در مرحله دوم قابل عرضه به سایر سرمایه‌گذاران به شیوه قیمت ثابت بوده است و حداقل تعداد سهام قابل عرضه معادل ۸ درصد از سهام کل شرکت یعنی ۲۱ میلیون و ۳۵۴ هزار و ۴۰۰ است.
حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی در مرحله دوم، ۵۰ سهم بوده و قیمت عرضه مطابق با نرخ کشف شده در مرحله نخست خواهد بود.
میزبانی فرابورس از عرضه اولیه "نیان" در ۳۱ خرداد
میزبانی فرابورس از عرضه اولیه "نیان" در ۳۱ خرداد
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari