نخستین خانه نخبگان کشور و مرکز نوآوری و کارآفرینی بافقی نو به همت شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در شهرستان بافق افتتاح شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت، در راستای اهداف دولت برای گسترش فضاهای علمی، نوآوری، کارآفرینی، افزایش تولید و اشتغال، مرکز بافقی نو صبح امروز با حضور روح الله دهقانی فیروزآبادی، مدیر اجرایی و معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور، مجتبی حمیدیان، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، حیدر مفتاح زاده، رئیس بنیاد نخبگان استان یزد و جمعی از مسؤولان استان یزد و شهرستان بافق در محل دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان افتتاح شد.
مرکز نوآوری و کارآفرینی بافقی نو که محلی برای آموزش، هدایت و حمایت از کارآفرینان و نوآوران خواهد بود با حمایت‌های شرکت سنگ آهن مرکزی ایران و همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق ظرف مدت سه ماه در فضایی بیش از ۹۰۰ متر مربع در محل دانشگاه آزاد بافق راه اندازی و آماده خدمات رسانی شده است.
افتتاح نخستین خانه نخبگان کشور و مرکز نوآوری و کارآفرینی بافقی نو
همچنین صبح امروز نخستین خانه نخبگان کشور با حضور روح الله دهقانی فیروزآبادی، مدیراجرایی و معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور، مجتبی حمیدیان، مدیرعامل شرکت سنگ اهن مرکزی ایران، حیدر مفتاحی زاده، رئیس بنیاد نخبگان استان یزد و جمعی از مسؤولان و مدیران استان یزد و شهرستان بافق به افتتاح رسید.
این مرکز که به همت شرکت سنگ آهن مرکزی ایران راه اندازی شده است محلی برای پایش دائمی وضعیت نخبگان منطقه و شناسایی آسیب‌ها و مشکلات پیش روی آنها خواهد بود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari