ستاد برگزاری پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه)، غرفه سازمان بورس و اوراق بهادار را به‌عنوان غرفه برتر در حوزه ارتباط مردمی انتخاب کرد.
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)، ستاد برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) غرفه سازمان بورس و اوراق بهادار را به‌عنوان غرفه برتر در حوزه ارتباط مردمی انتخاب کرد. این ستاد با محوریت وزارت امور اقتصادی و دارایی برای برگزاری این دوره از نمایشگاه صنعت مالی تشکیل شده بود.
رئیس و اعضای هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار به صورت روزانه در پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی حضور داشتند و ضمن بازدید از غرفه‌های ارکان و نهادهای مالی حاضر در نمایشگاه، پاسخگوی سوالات فعالان بازار سرمایه و اقشار مختلف مردم بودند.
همچنین روزانه بیش از ده‌ها نفر از کارشناسان سازمان بورس و اوراق بهادار در غرفه این سازمان حضور داشتند و به صورت تخصصی به سوالات، ابهامات و مطالبات مردمی پاسخ می‌دادند.
پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا) نیز در غرفه‌ای جداگانه حاضر شد و پذیرای نظرات و دغدغه‌های مدیران، کارشناسان بازار سرمایه، فعالان رسانه و بازدیدکنندگان از نمایشگاه بود.
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari