بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، با اهدای لوح سپاس، تندیس و نشان عالی برکت از بانک ملت به دلیل حمایت از طرح های اشتغالزایی، تجلیل کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی بانک ملت، در نخستین جشنواره تلاش با برکت که به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و بنیاد برکت و با حضور رئیس کل بانک مرکزی، مدیران عامل بانک‌ها، تعدادی از مسؤولان دولتی و مسؤولان ارشد این ستاد برگزار شد، از بانک ملت به دلیل اعطای تسهیلات اشتغالزایی به معرفی شدگان بنیاد برکت، با اهدای لوح سپاس و تندیس قدردانی شد.
رضا دولت آبادی، مدیرعامل بانک ملت در این مراسم که به صورت ویدئوکنفرانسی در ۹ استان کشور نیز به صورت زنده پخش می‌شد، یک طرح تولیدی آبیاری تحت فشار را در استان لرستان که با تسهیلات این بانک به مرحله بهره برداری رسیده و برای ۱۰۹ نفر اشتغالزایی کرده بود به صورت رسمی افتتاح کرد.
وی در سخنانی با قدردانی از زحمات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و بنیاد برکت، اعلام کرد که با همکاری این بنیاد و نظام بانکی، کارهای ارزشمندی در زمینه اشتغال در سطح کشور انجام شده است.
بر اساس اعلام مدیرعامل بنیاد برکت، بانک ملت در دو سال گذشته، ۱۲.۳۵۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی را در قالب ۱۵.۳۶۹ طرح به متقاضیان اعطا کرده که در نتیجه اعطای این تسهیلات، برای ۴۶.۱۰۷ نفر شغل ایجاد شده است.
اعطای نشان عالی برکت به مدیرعامل بانک ملت
ترکمانه، از مدیران بانک‌ها به دلیل همکاری خود در زمینه اعطای تسهیلات اشتغالزایی قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه نظام بانکی پای کار ایستادند و کمک کردند تا این کار مهم به نتیجه برسد که در اثر این همکاری در سال گذشته، ۸۶.۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان معرفی شده از سوی بنیاد اعطا شد.
عارف نوروزی سرپرست ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در لوح سپاسی خطاب به رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک ملت، آورده است: به ثمر رسیدن برنامه‌های مرتبط با ایجاد اشتغال از طریق اجرای طرح‌های اشتغال زایی بنیاد برکت و فراهم کردن فضای ترویج امید و ایمان در جامعه، در سایه یاریگری و تلاش جهادی دست اندرکاران آن بانک بزرگ امکان پذیر شده است.
وی از اقدامات ارزشمند و تلاش‌های قابل توجه مدیرعامل بانک ملت در دستیابی به اهداف یادشده و خدمت به مناطق کمتر برخوردار قدردانی کرده است.
بازدید رئیس کل بانک مرکزی و مدیرعامل بانک ملت از غرفه بانک ملت
مدیرعامل بانک ملت همچنین همراه با رئیس کل بانک مرکزی و مدیران عامل بانک‌ها، از غرفه بانک ملت در نمایشگاه دستاوردهای ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بازدید کرد.
رئیس کل بانک مرکزی در این بازدید، با قدردانی از بانک ملت در حمایت از تولید و اشتغال در کشور، توصیه‌هایی را برای عملکرد هرچه بهتر در این زمینه ارائه کرد.
مدیرعامل بانک ملت هم در این بازدید با افرادی که با استفاده از تسهیلات بانک ملت، کسب و کار خود را راه اندازی کرده بودند، حول محور فعالیت‌ها و فرآیند برخورداری از این تسهیلات گفت و گو کرد.
دولت آبادی تاکید کرد که طرح‌های اشتغالزایی مورد حمایت بانک ملت است و این بانک بیش از قبل، به همکاری خود با بنیاد برکت در اعطای تسهیلات به طرح‌های اشتغال آفرین ادامه خواهد داد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari