قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (۵ تا ۱۱ تیر) از سوی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام شد.
به گزارش خبرنگار مهر، قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (۵ تا ۱۱ تیر) از سوی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام شد. در این هفته هم شاهد ورود میوه‌های نوبرانه از جمله گلابی هستیم.
بازار میوه
گلابی از جمله میوه‌های نوبرانه این روزها محسوب می‌شود. هر کیلو گلابی ۹۸ هزار تومان بوده و در بین میوه‌های داخلی همچنان گیلاس با هر کیلو ۱۳۰ هزار تومان صدرنشین قیمت‌ها است؛ البته گیلاس با کیفیت پایین‌تر به مبلغ ۹۴ هزار تومان هم در بازار قابل تهیه است.
قیمت سایر میوه‌ها در بازار هر کیلو هلو ۳۴.۸۰۰‌، شلیل ۲۰ تا ۴۲، زرد آلو بین ۳۰ تا ۵۴.۸۰۰، سیب گلاب ۳۰ تا ۶۵، انگور یاقوتی ۴۹ و آلو ۶۵ هزار تومان نرخ گذاری شده است.
میوه‌های آبدار تابستانی نیز همچنان ارزان‌ترین میوه‌های تولید داخل است؛ هر کیلو هندوانه بین ۸ تا ۱۰، طالبی ۱۹.۸۰۰ و خربزه ۲۲.۸۰۰ هزار تومان قابل تهیه از تره بار و میوه فروشی‌های مرکز شهر است.
بازار سبزیجات
بازار متنوع صیفی جات هم به نسبت قیمت‌ها پایین بوده و هر کیلو گوجه فرنگی بین ۹.۸۰۰ تا ۱۳.۹۰۰، خیار گلخانه‌ای بین ۱۶.۸۰۰ تا ۲۲.۸۰۰، خیار مینی اصفهان ۱۴.۸۰۰ و خیار چنبر ۲۵ هزار تومان است.
سیب زمینی هر کیلو ۱۸.۸۰۰، پیاز زرد و شیری (سفید) ۱۴.۸۰۰ در میادین تره بار مرکز شهر در حال عرضه و فروش است.
در این بازار همچنان سیر خشک، فلفل دلمه رنگی و نیز لیمو ترش سنگی با هر کیلو ۵۰ هزار تومان (نرخ عمده فروشی) بالاترین قیمت را داشته و پیاز شیری با هر کیلو ۱۰ هزار تومان (نرخ عمده فروشی) ارزان‌ترین سبزیجات در بازار کشور محسوب می‌شوند.
در ادامه جدول قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران قابل مشاهده است.
اعلام قیمت جدید انواع میوه و سبزی جات در بازار داخل+جدول
قیمت هفته گذشته میوه و سبزیجات از اینجا قابل مشاهده است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari