محسن ساکت از آغاز به کار ثبت نام برای هفت آزمون گواهینامه حرفه‌ای بازار سرمایه در شهر همدان از طریق سامانه آزمون این شرکت خبر داد و گفت: در تیر ماه امسال مرکز همدان را به عنوان دوازدهمین مرکز آزمون در آموزشکده فنی و حرفه ای شهید جباریان همدان افتتاح خواهیم کرد.
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا) به نقل از روابط عمومی شرکت اطلاع رسانی و آموزش بورس، محسن ساکت رئیس مرکز آزمون شرکت اطلاع رسانی و آموزش بورس ضمن بیان مطلب بالا گفت: تعهد شرکت اسفند ماه سال گذشته و با افتتاح دهمین مرکز آزمون در کرمانشاه به اتمام رسید؛ با این حال و متعاقب تعامل با متولیان آموزشی، مرکز آزمون دو شهر گرگان و همدان راه‌اندازی و افتتاح دو مرکز جدید در دستور کار قرار گرفت.
رئیس مرکز آزمون شرکت اطلاع رسانی و آموزش بورس با اشاره به اینکه آزمون گواهینامه‌های حرفه ای بازار سرمایه در گرگان، خرداد ماه برگزار شد، گفت: در تیر ماه امسال مرکز همدان را به عنوان دوازدهمین مرکز آزمون در آموزشکده فنی و حرفه ای شهید جباریان همدان افتتاح خواهیم کرد؛ هم اکنون امکان ثبت نام از طریق سامانه آزمون به آدرس testcenter.semedco.ir وجود دارد.
ساکت در پاسخ به این پرسش که شهر و استان دیگری هم در برنامه افتتاح قرار دارد یا خیر، عنوان کرد: اساسا ماهیت تنوع و تعدد مراکز آزمون مبتنی بر دسترسی آسان دانش پذیران برای اجتناب از حضور الزامی در مرکز آزمون تهران بوده است تا علاوه بر حذف هزینه‌های تحمیلی به مخاطبان و کاهش مشکلات ناشی از سفر به تهران، امکان حضور در آزمون را برای علاقه‌مندان سایر استان‌ها فراهم کنیم. با این حال همانطور که پیش‌تر اشاره شد تعهد شرکت اسفند ماه به اتمام رسیده اما محدودیتی برای اضافه کردن شهر و استان جدید در این حیطه نداریم.
رئیس مرکز آزمون شرکت اطلاع‌رسانی و آموزش بورس درباره مرکز آزمون گرگان هم توضیح داد: خردادماه امسال و همزمان با برگزاری آزمون‌های هفتگانه گواهینامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه در دانشگاه پیام نور، گرگان به عنوان دومین شهر شمالی و یازدهمین مرکز برگزارکننده آزمون‌های گواهینامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه کشور اضافه شد.
بنابراین گزارش پیش از این علاوه بر کلانشهر تهران، شهرهای اصفهان، مشهد، تبریز، کرمان، شیراز، قزوین، اهواز، کرمانشاه و آمل به منظور تحقق وعده استقرار عدالت آموزشی و طبق قراردادهایی با شرکت اطلاع رسانی و آموزش بورس، برگزارکننده آزمون‌های حرفه‌ای بازارسرمایه شده بودند.
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari