بورس‌نیوز:
بانک سینا با سرمایه ثبت شده ۲ هزار و ۵۳۸ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۹ هزار و ۶۳۰ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد توانست از بخش‌های تسهیلات اعطایی، سپرده‌گذاری، اوراق بدهی و کارمزد درآمد کسب کند.

بانک سینا در سومین ماه از سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی خود به درآمد ۶۳۰ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. میزان درآمدی که این بانک در خردادماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد ۱۰ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۲۵ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی “وسینا” در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۲۴ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

عمده‌ترین درآمد “وسینا” در خردادماه متعلق به «مرابحه» و مبلغ به ثبت رسیده در این بخش برابر با ۵۱۱ میلیارد تومان بود. درآمدی که بانک سینا از بخش «مرابحه» به همراه داشت ۸۱ درصد از کل درآمد‌های شناسایی‌شده در خردادماه را به خود اختصاص داد. از دیگر بخش‌های درآمدزا از قسمت تسهیلات اعطایی می‌توان به «جعاله» و «فروش اقساطی» با ۳۵ و ۳۱ میلیارد تومان اشاره کرد. بخش‌های نام‌برده نیز ۶ و ۵ درصد از کل درآمد ماهانه را در اختیار داشته‌اند.

پایان مطلب

source

توسط ecokhabari