اصفهان- معاون اداره کل فرودگاه‌های استان اصفهان گفت: کاروان حجاج اصفهانی و چهارمحالی و بختیاری طی دو مرحله تا ۲۴ تیرماه از مبدا جده و مدینه وارد فرودگاه شهید بهشتی اصفهان خواهند شد.
به گزارش خبرنگار مهر، علی شاه نظری عصر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با ورود اولین پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر از جده به اصفهان در ساعت ۱۴ و ۲۰ دقیقه امروز سه شنبه سیزدهم تیرماه، عملیات بازگشت حجاج بیت الله الحرام به فرودگاه شهید بهشتی آغاز شد و تا ۲۴ تیر ماه ادامه خواهد داشت.
وی افزود: فرودگاه شهید بهشتی در بازه زمانی ۱۲ روزه بازگشت حاجیان، میزبان هشت هزار و ۱۰۲ زائر خانه خدا در قالب ۵۵ کاروان خواهد بود که پیرو برنامه ریزی‌های انجام شده زائران طی ۳۳ پرواز به این فرودگاه باز خواهند گشت.
معاون عملیات فرودگاهی و مسئول عملیات حج اداره کل فرودگاه‌های استان اصفهان خاطرنشان کرد: کاروان‌های استان‌های اصفهان و چهار محال و بختیاری در دو مرحله از تاریخ ۱۳ تا ۱۸ تیرماه با ۱۹ پرواز از مبدا جده و از تاریخ ۲۰ تا ۲۴ تیرماه با ۱۴ پرواز از مبدا مدینه وارد فرودگاه شهید بهشتی خواهند شد.
شاه‌نظری اضافه کرد: به دلیل فشردگی و تراکم پروازهای بازگشت حجاج به اصفهان و لزوم خدمت رسانی هر چه بهتر به زائران گرامی در فرودگاه، از استقبال‌کنندگان در خواست می‌شود جهت جلوگیری از ایجاد ازدحام در مسیرهای خروجی حجاج از حضور در فرودگاه خودداری کنند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari