رکورد درآمدزایی توسط
بورس‌نیوز:
شرکت سنگ‌آهن گهر زمین با سرمایه ثبت شده ۲ هزار و ۵۰۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۱۲۳ هزار و ۵۰۰ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال جاری نشان داد که می‌تواند سقف درآمدزایی خود را بشکند.
رکورد درآمدزایی توسط
میزان درآمدی که شرکت سنگ‌آهن گهر زمین در سومین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود؛ این شرکت معدنی از فروش محصولات خود به درآمد ۵ هزار و ۴۴ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۲۲ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۱۳۸ درصدی همراه بود، همچنین “کگهر” میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۳ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۱۶ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.
رکورد درآمدزایی توسط
بر اساس گزارش فعالیت ماهانه‌ای که “کگهر” در خردادماه از خود منتشر کرد بیانگر آن بود که بیشترین تقاضای مشتریان برای «گندله» در بورس کالا بوده است که از فروش آن محصول به درآمدزایی ۲ هزار و ۷۰۰ میلیاردتومانی دست‌یافت و همچنین میزان درآمدی که در این دوره از فروش «گندله» در بورس کالا کسب کرد ۵۳ درصد از درآمد ماهانه را تشکیل می‌دهد. “کگهر” نرخ فروش این محصول را برابر با ۴ میلیون و ۸۱۶ هزار تومان اعلام کرد و همچنین این نرخ افزایش اندکی را به دنبال داشت. محصول دیگری که توسط شرکت سنگ‌آهن گهر زمین به فروش رسید عبارت است از «کنسانتره بورس کالا» که ۱۹ درصد از درآمد خردادماه را به خود اختصاص داد.
رکورد درآمدزایی توسط
پایان مطلب

source

توسط ecokhabari