دبیر پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه از تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا پایان وقت اداری ۱۷ مرداد ماه خبر داد. 
مهدی حاجی‌وند در گفتگو با پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا) گفت: دریافت آثار خبرنگاران ویژه پنجمین جشنواره ملی «بورس و رسانه» از ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ آغاز شده و بر اساس آخرین آمار تا ۳۱ تیرماه، ۱۵۴ نفر از اصحاب رسانه، ۶۱۸ اثر در بخش‌های مختلف به دبیرخانه این جشنواره ارسال کرده‌اند.
دبیر پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه با بیان تصمیم شورای سیاست‌گذاری این جشنواره و درخواست خبرنگاران در خصوص تمدید زمان ارسال آثار، به تمدید زمان تا پایان وقت اداری روز ۱۷ مرداد اشاره و تأکید کرد: براساس سیاست‌های شورای سیاست‌گذاری، این جشنواره شامل دو بخش است و شرکت‌کنندگان بر حسب آثار خود می‌توانند در هر یک از بخش‌ها یا هر دو اثر خود را ثبت کنند. بخش اول؛ بخش رسانه‌های مکتوب و دیجیتال (خبرگزاری‌ها، سایت‌های خبری- تحلیلی، روزنامه‌ها، نشریات ادواری و بخش مکتوب شبکه‌های اجتماعی) شامل ۱- خبر ۲- گزارش ۳- گفت‌وگو ۴- تیتر ۵- یادداشت، مقاله و سرمقاله و بخش دوم؛ رسانه‌های دیداری و شنیداری (رادیو، تلویزیون، محصولات صوتی و تصویری شبکه‌های اجتماعی و شبکه‌های تلویزیونی اینترنتی) شامل ۱- گزارش و مستند و ۲- گفت‌وگو و اجراست.
جشنواره
وی تصریح کرد: شرکت تمامی خبرنگاران، فعالان و صاحبان آثار رسانه‌ای کشور در این جشنواره آزاد است و هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر ٣ اثر در هر بخش به نشانی اینترنتی دبیرخانه جشنواره festpress.ir ارسال کند. همچنین سوژه ویژه جشنواره موضوع شعار سال، «مهار تورم، رشد تولید» است.
حاجی وند ادامه داد: بنابراین گزارش در صورت تشخیص دبیرخانه یا هیات داوری، ارسال اصل آثار (برای موارد دارای نسخه اصل) ضروری است. شرکت‌کنندگانی هم که محتوای اثر آنها شامل فایل صوتی یا تصویری می‌شود، لازم است فایل مربوط را با کیفیت مناسب در یکی از سرورهای اعلامی بارگذاری کرده و لینک آن را در پایگاه الکترونیکی جشنواره درج کنند. در صورتی که این کار مقدور نباشد، لازم است فایل مربوط به نشانی دبیرخانه ارسال شود.
آیین اختتامیه پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه در روز ۲۷ شهریور همزمان با روز شعر و ادب فارسی برگزار و از برگزیدگان تقدیر خواهد شد.
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari