کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور ضمن اعلام اینکه تردد از محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است از ترافیک سنگین درتمامی مسیرهای منتهی به شمال کشور خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد برقی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پل زنگوله تا مکارود، در آزادراه تهران – شمال محدوده تالون و حدفاصل تونل ۱۶ تا شهرستانک و حدفاصل تونل البرز تا پل زنگوله، در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده امامزاده هاشم و حدفاصل زیار تا آب اسک و حدفاصل وانا تا بایجان و محدوده سه راهی چلاو و در محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده دماوند ترافیک سنگین گزارش شده است.
وی اظهار داشت: در آزادراه قزوین – رشت حدفاصل علی آباد تا رودبار، در محور قدیم بومهن – تهران محدوده جاجرود نیز ترافیک سنگین است. همچنین در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل پل حصارک تا بهشت سکینه و در محور پاکدشت – تهران محدوده خاور شهر ترافیک سنگین گزارش شده است.
کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور یادآوری کرد که محور قدیم خرم آباد – پل دختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد – پل زال و محور خرم آباد – کوه دشت انجام می‌شود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari