­دبیر پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه با اشاره به این که پایان وقت اداری روز ۱۷ مرداد ماه، آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره است، گفت: این مهلت تمدید نمی شود.
مهدی حاجی‌وند در گفتگو با پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)، با اشاره به این که پس از برگزاری چهار دوره و البته وقفه دوساله، از ۱۷ اردیبهشت امسال ارسال آثار خبرنگاران به پنجمین جشنواره ملی «بورس و رسانه» آغاز شده است، بیان کرد: بر اساس آخرین آمار تا به امروز ۱۶۷ نفر شرکت‌کننده، اقدام به ارسال تعداد ۶۸۷ اثر در بخش‌های مختلف به دبیرخانه این جشنواره کرده‌اند.
دبیر پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه افزود: مهلت ارسال آثار تا روز ۳۱ تیرماه بود که بنا به درخواست اصحاب رسانه و با تصمیم شورای سیاست‌گذاری این جشنواره، زمان ارسال آثار تا پایان وقت اداری روز ۱۷ مرداد تمدید شد.
حاجی وند اضافه کرد: با توجه به این که این مهلت تمدید نخواهد شد، لازم است خبرنگاران عزیز ارسال آثار را به آخرین روز موکول نکنند.
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار تأکید کرد: براساس سیاست‌های شورای سیاست‌گذاری، این جشنواره شامل دو بخش است و شرکت‌کنندگان می‌توانند در هر یک از بخش‌ها اقدام به ارسال آثار خود کنند.
به گفته حاجی وند، بخش اول این جشنواره بخش رسانه‌های مکتوب و دیجیتال (خبرگزاری‌ها، سایت‌های خبری- تحلیلی، روزنامه‌ها، نشریات ادواری و بخش مکتوب شبکه‌های اجتماعی)، و شامل زیربخش های ۱.خبر، ۲.گزارش، ۳.گفتگو، ۴.تیتر و ۵.یادداشت، مقاله و سرمقاله است.
دبیر پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه اضافه کرد: بخش دوم این جشنواره نیز شامل رسانه‌های دیداری و شنیداری (رادیو، تلویزیون، محصولات صوتی و تصویری شبکه‌های اجتماعی و شبکه‌های تلویزیونی اینترنتی) و دربرگیرنده زیربخش های ۶. گزارش و ۷. مستند و نیز ۸.گفتگو و اجرا است.
وی تصریح کرد: شرکت تمامی خبرنگاران، فعالان و صاحبان آثار رسانه‌ای کشور در این جشنواره آزاد است و هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر ٣ اثر را در هر یک از زیربخش های ۸گانه اشاره شده، به پایگاه اینترنتی دبیرخانه جشنواره به نشانی festpress.ir ارسال کند.
دبیر پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه افزود: علاوه بر این اهالی رسانه می توانند در بخش ویژه جشنواره امسال با موضوع شعار سال که «مهار تورم، رشد تولید» است، شرکت کرده و به ارسال حداکثر ۳ اثر با محتوای نقش بورس در تحقق شعار امسال و موضوعات پیرامون آن، اقدام کنند.
حاجی وند ادامه داد: در صورت تشخیص دبیرخانه یا هیات داوری، ارسال اصل آثار ضروری است؛ و شرکت‌کنندگانی هم که محتوای اثر آن‌ها شامل فایل صوتی یا تصویری می‌شود، لازم است فایل مربوط را با کیفیت مناسب در یکی از سرورهای اعلامی بارگذاری کرده و لینک آن را در پایگاه الکترونیکی جشنواره درج کنند. در صورتی که این کار ‌مقدور نباشد، لازم است فایل مربوط به نشانی دبیرخانه ارسال شود.
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس گفت: آیین اختتامیه پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه در روز ۲۷ شهریور همزمان با روز شعر و ادب فارسی برگزار و از برگزیدگان تقدیر خواهد شد.
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari