نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای بازار سرمایه در مجلس گفت: مادامی که اعتماد عمومی به بازار سرمایه تقویت نشود، نقدینگی به سمت و سوی صحیح هدایت نشده و شاهد خروج سرمایه‌ها خواهیم بود. بی ثباتی در وضع قوانین و مقررات و تصمیم‌گیری‌ها و روابط داخلی و خارجی، موجب بی‌اعتمادی مردم به شرایط اقتصادی کشور و همینطور عدم رغبت به سرمایه‌گذاری در کشور خواهد شد. نتیجه این بی‌اعتمادی هم التهاب بازارها و خروج سرمایه‌ها خواهد بود!
مسعود پزشکیان، نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای بازار سرمایه در مجلس به خبرنگار پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا) گفت: روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران در سراسر کشور و همینطور خبرنگاران بازار سرمایه تبریک عرض میکنم و برای تمامی اصحاب رسانه آرزوی موفقیت دارم.
وی در ادامه ضمن تاکید بر اهمیت تعامل بین بازار سرمایه و مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مادامی که اعتماد عمومی به بازار سرمایه تقویت نشود، نقدینگی به سمت و سوی صحیح هدایت نشده و شاهد خروج سرمایه‌ها از کشور خواهیم بود. بی ثباتی در وضع قوانین و مقررات و تصمیم‌گیری‌ها، موجب بی‌اعتمادی مردم به شرایط اقتصادی کشور و همینطور عدم رغبت به سرمایه‌گذاری در کشور خواهد شد. نتیجه این بی‌اعتمادی هم التهاب بازارها خواهد بود!
پزشکیان تصریح کرد: بهتر است به جای آنکه بخش‌ها و نهادهای مختلف، مرتبا یکدیگر را متهم کنند، به فکر ایجاد ثبات در اقتصاد کشور باشند و این ثبات، در سایه ثبات در قانون‌گذاری‌ها و سیاست‌گذاری‌ها و تعاملات داخلی و خارجی محقق خواهد شد.
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari