پاداش نمی‌خواهیم؛ اعتماد را برگردانید
به گزارش بورس‌نیوز، بیست و یکم خرداد ماه بود که رسانه بورس‌نیوز در گزارشی تحت عنوان “سازمان بورس، کور خود و بینای مردم” پرده از افشای غیرقانونی اطلاعات محرمانه معاملات برداشت.
کمی بعد از افتادن تشت رسوایی نهاد‌های مثلا نظارتی، آقایان به جای جوابیه یا واکنش منطقی به این گزارش، خود را به کوچه دیگری زدند و ادعا کردند اطلاعاتی افشا نشده؛ اگر هم شده قدیمی بوده! و البته که در این راه و با هدف دروغگو نشان دادن بورس نیوز از بعضی رسانه‌های بی رونق هم کمک گرفتند!
دومین گزارش بورس نیوز در این زمینه بیستم تیرماه تحت عنوان آیا جواب سهامدار خاموشی است، منتشر شد.
گزارش سوم، ١٠ روز بعد با این عنوان که به گمان مسئولین، آب از آب تکان نخورده است منتشر شد؛ گزارشی که نشان می‌داد همه مسوولانی که باید پاسخگوی این خیانت باشند، ادعا کرده بودند، من نبودم دستم بود…
پاداش نمی‌خواهیم؛ اعتماد را برگردانید
و اما سرانجام پافشاری‌ها بر اثبات تخلف صورت گرفته نتیجه داد و روز گذشته، با خبر شدیم حدود ٩ نفر نیز اخراج شده اند. اگر چه جناب سخنگو اصرار دارند برخورد با متخلفان را در بوق و کرنا کرده و به اسم خود جا بزنند، ولی برای ما شفافیت مهم بود که خوشبختانه این بار هم به سیاست‌مان عمل کردیم و متاسفیم برای ٩ نفری که اعتماد سرمایه‌گذاران را به ثمن بخس فروختند و خیانت در امانت کردند؛
و اما
در پایان چند سوال بی جواب؛
١_‌ناظران محترم چه تدبیری اندیشیده اند که از تکرار مجدد چنین تخلفی جلوگیری شود ؟
٢_ برای آنکه در دفعات بعد، شاخک هایتان زودتر بجنبد و بعد از ٦٠ روز تازه از خواب بیدار نشوید، چه راهکاری اندیشیده اید؟ شبیه شوخی می‌ماند که ما قبل از شما از تخلفات خبردار شویم !
٣_ مسئولیت جبران ضرر و زیان وارده به سهامداران با کیست؟
در پایان گفتنی است که رسانه بورس‌نیوز، آمادگی خود را برای دریافت هرگونه پاسخ از نهادهای ذیربط اعلام می‌کند…

source

توسط ecokhabari