عضو سابق هیات مدیره سازمان بورس با تاکید به اینکه اقدامات حمایتی سیاست‌گذاران در راستای رونق‌بخشی به بازار سرمایه، می تواند سرمایه‌ها را به سمت بازار سرمایه سوق دهد، افزود: دولت با ریشه‌یابی مشکلات باید تلاش ‌کند تا مسائل بازار سرمایه به صورت ریشه‌ای حل شود.
محسن خدابخش عضو سابق هیئت مدیره سازمان بورس به خبرنگار پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا) گفت: سیاست‌گذاران با کمک و حمایت کردن از بازار سرمایه می تواند از طریق اعتمادی که در بازار سرمایه ایجاد کرده از منافع این بازار بهره‌مند شود.
وی با تاکید به اینکه اقدامات حمایتی سیاست‌گذاران در راستای رونق‌بخشی به بازار سرمایه، می تواند سرمایه‌ها را به سمت بازار سرمایه سوق دهد، افزود: دولت با ریشه‌یابی مشکلات باید تلاش ‌کند تا مسائل بازار سرمایه به صورت ریشه‌ای حل شود.
خدابخش در پاسخ به این پرسش که برخی گسترش روابط بین المللی با کشورهای دنیا چه تاثیری بر بازار سرمایه دارد، اظهار کرد: شرکت‌ها هر اندازه بتوانند دامنه فعالیت‌های خود را در اقتصاد آزاد جهان گسترش دهند به طور قطع به نفع آنها خواهد بود.
وی ادامه داد: به نظر می‌رسد ایجاد روابط و تعاملات اقتصادی با کشورهای دنیا کمک بزرگی به اینکه شرکت‌ها بتوانند در فضای بازتری فعالیت‌های اقتصادی خود را رونق دهند، خواهد کرد و در بلندمدت به نفع شرکت‌های بازار سرمایه خواهد بود.
خدابخش در خاتمه اظهار کرد: آرامش بازار ارز در بلندمدت به طور حتم به نفع بازار سرمایه خواهد بود.
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari