روز دوشنبه ۳۰ مرداد ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۶۳ دلار رشد افزایش یافت و به هشت هزار و ۲۳۹ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا) و به نقل از فلزات آنلاین، قیمت مس در روز دوشنبه ۳۰ مرداد ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز جمعه ۲۷ مرداد ماه، ۰٫۸ درصد معادل ۶۳ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین، ثابت باقی ماند و به هشت هزار و ۲۳۹ دلار رسید. قیمت مس در روز جمعه ۲۷ مرداد ماه، هشت هزار و ۱۷۶ دلار بود.
قیمت سه ماهه مس در معاملات روز دوشنبه ۳۰ مرداد ماه، ۰٫۸ درصد معادل ۶۳ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۰٫۳ درصد افت را تجربه کرد.
روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می دهد موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه ۳۰ مرداد ماه با افزایش سه هزار و ۱۲۵ تنی، از ۹۲ هزار و ۲۰۰ تن به ۹۵ هزار و ۳۲۵ تن رسید.
روز دوشنبه ۳۰ مرداد ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۳۵ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به جمعه ۲۷ مرداد ماه تغییری نداشت.

تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari