بازار گواهی سپرده کالایی بورس کالای ایران در هفته منتهی به ۳ شهریور ۱۴۰۲ میزبان معامله ۶ میلیون و ۱۰۸ ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش ۲۶۷ میلیارد تومان بود. تمام سکه طلا از لحاظ ارزش معاملات و سیمان از نظر حجم معاملات برتر از سایر دارایی ها، در جایگاه نخست ایستاد.
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)، ۶ میلیون و ۱۰۸ هزار و ۵۴۹ ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش بیش از ۲۶۷ میلیارد و ۷۲۵ میلیون تومان در بازار گواهی سپرده کالایی در بورس کالا در هفته گذشته معامله شد.
در هفته منتهی به ۳ شهریور ۱۴۰۲ بیش از ۴۷۷ هزار و ۷۰۰ گواهی سپرده تمام سکه طلا به ارزش ۱۳۲ میلیارد و ۷۱۸ میلیون تومان منعقد شد.
در جریان معاملات هفته گذشته، ۱۶۰ هزار و ۲۱ اوراق گواهی سپرده شمش طلا در حالی منعقد شد که این دارایی پایه ارزش ۴۸ میلیارد و ۷۰۸ میلیون تومان را ثبت کرد.
سیمان با ثبت معامله ۴ میلیون و ۲۰۴ هزار گواهی سپرده، رتبه نخست از نظر حجم را به ثبت رساند و ارزش معاملات این دارایی ۴.۷ میلیارد تومان شد.
ارزش معاملات ۹۹۵ هزار و ۲۲۵ گواهی سپرده زعفران ۴۵ میلیارد و ۹۶۰ میلیون تومان بود و ارزش معاملات ۲۷۱ هزار و ۶۰۳ گواهی سپرده شیشه نیز ۳۵.۶ میلیارد تومان شد.
۶.۱ میلیون گواهی سپرده در بورس کالا دست‌ به‌ دست شد
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط ecokhabari