بورس‌نیوز: 
شرکت تأمین سرمایه دماوند با سرمایه ثبت شده ۷۰۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۵ هزار و ۶۰۰ میلیاردی در پنجمین گزارش عملکرد ماهانه خود ۸۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان درآمدی زایی از محل ارائه خدمات، برای این شرکت محقق ساخته است.
درآمد 800 میلیاردی
 
 رشد ۱۸ درصد درآمدی شرکت تأمین سرمایه دماوند به نسبت تیرماه سال جاری و ۶۰ درصدی به نسبت خردادماه، ناشی از افزایش درآمد از محل بازارگردانی و درآمد ناشی از تعهد پذیره‌نویسی به نسبت ماه‌های قبل است.
درآمد 800 میلیاردی
 
 سبد خدماتی شرکت تأمین سرمایه دماوند به بیش از ۱۰ مورد می‌رسد که البته اهم آن‌ها به سه بخش (درآمد حاصل از ارزشیابی سهام) (درآمد بازارگردانی) (درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری) تقسیم می‌شود. باتوجه‌به گزارش عملکرد ماهانه “تماوند” درمیابیم که این شرکت از محل ارزشیابی سهام، یک میلیارد تومان درآمدزایی را به ثمر رسانده است که به نسبت تیر و مرداد بیش از ۲۴۰ درصد رشد داشته است. گفتنی است همچنان درآمد پذیرش سمت متولی صندوق و درآمد مدیریت صندوق‌های سرمایه‌گذاری، اصلی‌ترین بخش درآمدی این شرکت است.
درآمد 800 میلیاردی
 
 این شرکت به نسبت تیرماه با رشد ۱۸ درصدی از محل سرمایه‌گذاری‌های خود به درآمد ۲۹ میلیاردتومانی دست‌یافته است که با نسبت تیرماه سال جاری رشد ۱۰۴ درصدی و به نسبت خردادماه رشد ۱۴۵ درصدی را رقم زده است. شایان‌ذکر است که عمده بخش سود سرمایه‌گذاری‌های “تماوند” از محل سرمایه‌گذاری در اوراق بدهی برخلاف ماه‌های پیشین بوده است که بیش از ۲۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان درآمد از این بخش بوده است.
درآمد 800 میلیاردی
پایان مطلب

source

توسط ecokhabari