هم اکنون در محور چالوس مسیر ماسال تا انارک و محدوده‌های هزارچم و تونل کندوان نیز ترافیک سنگینی گزارش شده و تردد از محور کرج – چالوس و آزادراه تهران – شمال تا اطلاع بعدی ممنوع خواهد بود.
به گزارش خبرنگار مهر، تردد از محور کرج – چالوس و آزادراه تهران – شمال تا اطلاع بعدی ممنوع خواهد بود. محور چالوس مسیر ماسال تا انارک و محدوده‌های هزارچم و تونل کندوان و در محور هراز محدوده‌های سه راهی چلاو، بایجان و لاسم و آزادراه قزوین – رشت محدوده دشتگان ترافیک سنگین گزارش شده و محورهای فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال نیز تردد روان است.
محورهای چناران – مشهد، باغچه – مشهد و تربت جام – مشهد تردد روانی داریم.
تردد کلیه وسایل نقلیه سنگین شامل کامیون و تریلر (به استثنا حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی و ناوگان ترانزیتی) در محور سمنان – تهران از ساعت ۱۴:۰۰ روز شنبه مورخ ۲۵ شهریورماه الی ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز یکشنبه مورخ ۲۶ شهریور ماه ۱۴۰۲ از محور فوق ممنوع می‌باشد.
محور قدیم مشهد – ملک آباد و بالعکس تا مورخ ۲۵ شهریورماه مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه مشهد – باغچه انجام می‌گردد.
محور قدیم خرم آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد – پل زال و محور خرم آباد – کوه دشت انجام می‌گردد.
برخی از محورهای استان‌های گلستان و مازندران دارای بارش باران است و محور فیروزکوه دارای بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات و سایر محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی می‌باشند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari