پرورش ارکیده در داخل خانه
ارکیده ها به عنوان بزرگترین گیاه گلدار در جهان پذیرفته شده اند و به عنوان یک گیاه معروف در خانه در سراسر جهان قابل تهیه هستند. گیاه ارکیده در سرتاسر دنیا می‌روید که در محیط‌های مختلف رشد می‌کند، امروزه برخی از گیاهان خاص به‌عنوان یک گیاه تزئینی در خانه‌ها رشد می‌کنند، تنها چیزی که نیاز دارد مراقبت درست برای رشد پایدار در فضاهای مختلف است.
زیستگاه ارکیده
گیاهان ارکیده بسیاری وجود دارد که همه آنها برای رشد در مکان های مسکونی مناسب نیستند و بسته به زیستگاه آنها متفاوت است. به عنوان مثال، اپی فیت های چندساله حقیقتاً ارکیده در مناطق نیمه گرمسیری و گرمسیری رشد می کند که عادت به رشد در داخل درختچه ها و درختان دارد، زیرا لیتوفیت ها نوعی ارکیده است که روی سنگ ها و خاک سخت در مناطق خشکی رشد می کند، این نوع ارکیده در همه مناطق رشد می کند. درجه حرارت. یکی از بهترین ویژگی های ارکیده، رایحه آن با توجه به زیستگاه آنها است.
بهترین ارکیده داخلی
بهترین گل ارکیده برای رشد، گیاه ارکیده Phalaenopsis است که ماه‌ها بقایای آن می‌پاشد و زیبایی طولانی‌مدت در تمام فصول سال خود را نشان می‌دهد. Phalaenopsis از ماه دسامبر تا مه شروع به شکوفه دادن می کند و به آنها ارکیده پروانه می گویند. آنها در محیط مشترکی رشد می کنند که می توانید آن را در خانه خود مشاهده کنید. Phalaenopsis در رنگ‌های سفید، اسطوخودوس، صورتی و زرد رشد می‌کند، در هر دو مخلوط خالدار و راه راه موجود است و برای رشد خوب ارکیده‌های داخلی به مقداری نور روشن اما نه مستقیم آفتاب و آبیاری ارکیده در هفته نیاز دارند. آنها عادت دارند در شرایط عادی رشد کنند.
ویژگی های گل ارکیده
طعم وانیلی که از برخی از طرح‌های ارکیده استخراج می‌شود، به‌عنوان برگ‌های Jumellea fragrans برای طعم‌دهنده رام در جزایر اتحاد مجدد و حتی در طعم‌دهنده بستنی ترکی استفاده می‌شود که برای بسیاری از درمان‌های پزشکی استفاده می‌شود. آنها برای سودآوری در مزارع کاشته می شوند.
نگهداری از ارکیده های داخلی
مراقبت از ارکیده های داخلی از گیاهانی که در خانه پرورش می دهید متفاوت است، برای شکوفایی نیاز به مراقبت ویژه دارد، زیرا گل ارکیده به هوای مناسب نیاز دارد، مطمئن شوید که آن را در فضایی با تهویه مناسب به خصوص در فصل تابستان نگهداری کنید، این می تواند از شکل گیری گیاه جلوگیری کند. عفونت های باکتریایی و قارچی.
سطح مراقبت بسته به نوع گیاهی که پرورش می دهید متفاوت است، برخی ممکن است بر اساس نور خورشید یا مقادیر آب به توجه بیشتری نیاز داشته باشند، این موارد باید در صورت نیاز در انواع مختلف ارکیده های داخلی مورد توجه قرار گیرد.
محیطی ایده آل برای پرورش ارکیده داخلی
ارکیده بیشتر در فضای خشک به جای مرطوب رشد می کند تا محیط مناسبی برای رشد مناسب فراهم کند. شما باید به صورت مجازی در مورد وضعیت گل ارکیده تحقیق کنید و بدانید که شرایط رشد ایده آل است، مانند زمانی که برگ ها زرد می شوند، نمادی از خشکی است و آنها را در سطح نقطه خشک قرار ندهید و همیشه رطوبت خاصی را در جو حفظ کنید و حتی می توانید حفظ کنید. آن را تحت نور درخشش معمولی . پرورش ارکیده در فضای داخلی برای شکوفا شدن در باغ ها به کار شدید نیاز دارد تا نشانه زیبایی خانه باشد.

توسط ecokhabari