چگونه مردان و زنان سعی می کنند یکدیگر را فریب دهند
بدنام ترین کلیشه مردانه در رابطه با قرار ملاقات چیست؟ مطمئناً موردی که در مورد مردانی است که از هر ترفندی در کتاب استفاده می کنند تا زنی را با او بخوابانند، باید در صدر فهرست قرار گیرد. نیازی به توضیح نیست وب سایت های زیادی وجود دارد که می توانم همه شما را به آنها ارجاع دهم (بدون در نظر گرفتن جنسیت) اگر بخواهید ببینید چگونه کار می کند. همانطور که در آخرین خبرنامه به آن اشاره کردیم، تعداد زیادی از «پیکاپ آرتیست‌ها» وجود دارند که در کمک به مردان تخصص دارند تا حیله‌های خود را تنظیم کنند.
با این حال، حقیقت این است که مردان لزوماً بازار را در گوشه ای از اهداف خود در زیر میز نگه ندارند. زنان کاملاً قادر به سهم عادلانه خود هستند. اعتقاد من این است که رایج‌ترین نام تجاری حقه‌بازی دوست‌یابی که توسط زنان ارائه می‌شود، کمی راحت‌تر زیر رادار پرواز می‌کند، و بنابراین به ندرت (اگر اصلاً) مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. از آنجایی که زنان در مورد همه اینها کمی ظریف تر هستند، من بیشتر این خبرنامه را بر درک جنبه آنها از معادله متمرکز می کنم. به هر حال، حیله‌های مردانه کاملاً آشکار است… که همچنان باعث شگفتی من از این است که چند وقت یک‌بار زنان عاشق آن می‌شوند.
پس زن ها چطور؟ منظورم چیست؟
ایناهاش. درست مانند مردانی که سعی می کنند زنان را خیلی زود با آنها بخوابند، زنان نیز تمایل دارند مردان را فریب دهند تا در اوایل رابطه با آنها بخوابند.
کاملا درست است.
و یک زن این توانایی را دارد که خود را با مجموعه ای عظیم از ابزارها در مورد این چیزها مجهز کند. درست همانطور که یک زن می تواند خود را در تخت یک مرد بیابد و تعجب کند که چگونه به آنجا رسیده است، یک مرد می تواند به راحتی خود را در یک رابطه انحصاری بیابد که ممکن است آمادگی آن را نداشته باشد، و با زنی که ممکن است حتی اولین انتخاب او نبوده باشد. !
او چگونه این کار را انجام می دهد؟ در اینجا چند نمونه از تاکتیک های مربوطه آورده شده است:

* اولتیماتوم این عینی ترین رویکرد است. اگر زنی بداند که مرد علاقه مند است، به سادگی یک اولتیماتوم را اعلام می کند. این ممکن است به محض اینکه زن متوجه شود که مرد او را از نظر جنسی می‌خواهد اتفاق بیفتد. در این حالت، زن هر گزینه ای را به جز تعهد به او یا دور شدن از میز کنار می کشد. البته این ناعادلانه است، زیرا بر جذابیت فیزیکی مرد بازی می‌کند تا درگیری عاطفی را تحریک کند.

* برنامه ریزی تمدید شده او برای کنسرتی که یک ماه دیگر است بلیت می خرد. او از او دعوت می کند تا برای یک مهمانی قاتل که چند هفته (یا ماه؟) تعطیل است به او بپیوندد. اگر بتواند او را وادار کند تا مقداری «خرید» مالی انجام دهد (مثلاً قیمت بلیط، کرایه یک تاکس و غیره) در این صورت احتمال بیشتری وجود دارد که در آنجا بماند. در واقع، مفهوم تعهد مبتنی بر مشارکت مالی یک اصل شناخته شده بازاریابی است. در اینجا، مانند بسیاری از جنبه‌های قرار ملاقات، تاکتیک‌های فروش مستقیماً به استراتژی رابطه تبدیل می‌شوند. برای خبرنامه آینده (یا یک پادکست چطور؟) در آن خبرنامه تماشا کنید.

* تعهدات ثانویه رایج این چیزی شبیه “برنامه ریزی گسترده” است، اما با یک تفاوت ظریف. در اینجا ما در مورد مشارکت های مداوم صحبت می کنیم تا رویدادهای یکباره. او ممکن است هر دو را برای شش هفته درس سالسا ثبت نام کند. آنها ممکن است به یک گروه مهمانی شام با زوج های دیگر ملحق شوند زیرا می دانند که قطع رابطه در صورت جدایی مایه شرمساری بزرگی است. اگر او واقعاً زیرک باشد، برای آنها بلیط فصل برای تیم مورد علاقه اش می خرد… خوب است.

* علامت گذاری قلمرو به محض اینکه مردی یک زن را به حوزه خصوصی خود دعوت می کند، خود را در معرض آیین زنانه “نشان گذاری قلمرو” قرار می دهد. اگر او در خانه او می‌چرخد و سوار ماشینش می‌شود، این احتمال را در نظر داشته باشید که او ممکن است علاقه‌مند باشد ادعای خود را در آن مکان‌ها در مقابل سایر زنان زندگی‌اش مطرح کند. بسیاری از ما در مورد ترفند “عطر روی بالش” می دانیم، که در آن یک زن خرید عطر زنانه خود را روی بالش یک پسر می پاشد تا بتواند هنگام خواب “به او فکر کند”. اما این تنها یکی از راه‌های بی‌شماری است که یک زن می‌تواند احساس راحتی در خانه یا ماشین خود را غیرممکن و حتی غیرممکن کند.
او می‌تواند لباس‌هایش را عوض کند، فقط در صورت امکان. او می تواند کفش هایش را در ماشینش عوض کند و “به طور تصادفی” آنها را پشت صندلی مسافر در عقب بگذارد. او می تواند آرایش را در جاهایی که ممکن است متوجه نشود، بمالد، اما زن دیگری مطمئن است. او می‌تواند موهایش را در حمام برس بزند، اما مطمئن شود که تارهای موهایش در مکان‌هایی فرود می‌آید که زنان دیگر ممکن است متوجه آن شوند. و مورد علاقه من – او ممکن است “فراموش کند” و گوشواره هایش را روی میز انتهایی اتاق نشیمن (یا جای دیگری که هرگز تا دفعه بعد که مهمان تمام نشده است نبینید) بگذارد.
هر اتفاقی که بیفتد، می‌توانید مطمئن باشید که اگر درست انجام شود، اکثر پسرها به طور بالقوه از دعوت از زنان دیگر وحشت می‌کنند (اگرچه نباید این کار را می‌کردند، موضوعی که در خبرنامه‌های آینده دیگری مطرح می‌شود).

* مقدمه های کلیدی او به همه دوستانش معرفی می شود. او حتی ممکن است با والدینش ملاقات کند و احساس کند که با توجه به ناگهانی بودن ضربه شلاق خورده است. او حتی ممکن است، اگر در این تاکتیک تسلط داشته باشد، فعالانه به دنبال دوستی با دوستانش باشد. این رویکرد بسیار قدرتمندی است که در صورت موفقیت، به این معنی است که او همه چیز را جز به طور جدانشدنی در زندگی او بافته است. و اگر سعی کرد از او جدا شود، تأثیر دوستانش را تصور کنید که با او تماس می گیرند تا به او بگویند چقدر اشتباه می کند. از دست.

* هدایا ممکن است برای یک پسر چیز خوبی بخرد. بسته به محدودیت منابع شخصی او، ممکن است در مورد چیز بسیار خوبی صحبت کنیم. مردها معمولاً از این تاکتیک برای زنان استفاده می کنند و فکر می کنند که می توانند راه خود را به قلب یک زن بخرند. خوب، وقتی یک پسر چنین کاری را انجام می دهد، به طور کلی نتیجه معکوس می دهد. برخی از زنان از آن خزنده می شوند، برخی از زنان با دیدن انگیزه های پنهان بالقوه از هدایای خوب امتناع می ورزند، و برخی دیگر به سادگی هدایا را می گیرند و در ازای آن فقط یک «متشکرم» می کنند.
با این حال، بخش جالب این است که زنی که می داند مردان در مورد این فرآیند چگونه فکر می کنند، می تواند از آن سرمایه گذاری کند تا تعهد یک مرد را جلب کند. در مورد آن فکر کنید – مردی سعی می کند هدایایی را به زنی ببندد، زیرا فکر می کند این به جلب محبت او کمک می کند. چرا اینجوری فکر میکنه ساده. چون روی او کار می کرد. اگر زنی متوجه این موضوع شود، می‌داند که زاویه‌ای دارد که می‌تواند او را به تعهد وادار کند.
مشکل این است که اگرچه هدیه دادن روی یک مرد تأثیر می گذارد، اما دلیل مورد انتظار آن نیست. به جای ایجاد یک رفلکس تودرتوی فازی گرم، اگر او را پس از گرفتن چنین چیزهای جالبی از او رها کند، احساس گناه می کند.
پس موضوع مشترک در اینجا چیست؟ جای تعجب نیست که نتیجه نهایی احتمالاً برای فریبکاران متقاعد کننده مرد و زن یکسان است. در هر صورت، اگر به هدف نهایی برسد، چیزی بیش از یک پیروزی خالی و پیرو نیست.
اخلاقی بودن این داستان؟ ترفندها را حفظ کنید، پیشرو باشید، کارها را با سرعت قابل قبولی پیش ببرید… و یک رابطه متقارن بر اساس عمق به جای احساس گناه یا فشار داشته باشید.

توسط ecokhabari