تربت حیدریه- معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار تربت حیدریه گفت: کمربندی شهر رباط سنگ پس از ۱۰ سال چشم انتظاری، بازگشایی شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، علی موسوی اظهار کرد: ۱۰ سال از ساخت و تکمیل کنارگذر شهر رباط سنگ می‌گذرد؛ ولی به علت پاره‌ای نواقص تاکنون امکان بهره برداری از آن مقدور نبود.
معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار تربت حیدریه افزود: اخیراً با رفع نواقص احصا شده توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و بر اساس نظر پلیس راه، با افزایش ایمنی تردد، امکان بهره برداری از این مسیر ۸/۳ کیلومتری فراهم و برای سهولت و ایمنی مسافران و زائران رضوی در دهه پایانی صفر، همزمان با شب رحلت پیامبر، بازگشایی شد.
وی ادامه داد: این طرح از جمله مطالبات مردم بخش، شهرستان تربت حیدریه و استان خراسان رضوی بود؛ لذا با توجه به حجم ترافیک سنگین محور در چند روز گذشته و مشکلات و خطرات جانی که برای عابران پیاده داشت، خوشبختانه با تمهیدات اتخاذ شده، مسیر یاد شده بازگشایی شد.
موسوی افزود: طی پنج روز گذشته، بیش از ۱۲۰ هزار خودرو از این محور تردد داشته و به عبارتی به طور میانگین روزانه ۲۴ هزار خودرو از این کمربندی عبور کرده‌اند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari