4 دلیل برای اینکه یک میزبان مهمانی خانه باید اقلام شیشه ای کریستالی را در نظر بگیرد
میزبانی یک رویداد در خانه نیاز به آمادگی زیادی دارد. لوازم جانبی همه کاره خاص، چه دکور، چه گسترش یا هدایای برگشتی، می‌توانند به طور یکپارچه به مهمانی شما حس خوشرنگی اضافه کنند. یکی از آنها باید ظروف شیشه ای کریستالی، کاربردی و شیک باشد. کریستال همیشه نمادی از پیچیدگی بوده و همچنان هم هست. سنتی است و در عین حال بسیار معاصر است و نقش مهمی برای بازی کردن در زمانی که شما چیزی بزرگ در راه است بازی می کند.
در حالی که بسیاری از علاقه مندان به دکوراسیون خانه در مورد استفاده از ظروف شیشه ای کریستالی در مهمانی های خانه تصمیم نمی گیرند، اما طراحی های مدرن و کاردستی به تدریج این مشکل را حل کرده است.
ظروف شیشه ای تزئینی و سایر ظروف کریستالی از کریستال خالص ساخته نمی شوند و حاوی سرب هستند که حکاکی طرح ها را برای صنعتگر آسان می کند. همچنین از شکستن آسان جلوگیری می کند. ضریب انکسار بالاتر باعث می‌شود که آنها بدون استفاده واقعی از الماس‌ها را به نمایش بگذارند. وقت آن است که فراتر از ظروف چینی و شیشه ای فکر کنید، ظروف کریستالی را انتخاب کنید تا مهمانان خود را شگفت زده کنید.
چه با نمایش جوایز شیشه ای کریستالی که به شما اعطا شده است یک گوشه بیانیه ایجاد کنید یا در لیوان های شراب کریستالی زیبا شراب سرو کنید، یک فضای مهمانی درجه یک با کریستال ها ایجاد کنید.
ظروف شیشه‌ای کریستال – اصول اولیه مهمانی
زمانی بود که داشتن اقلام کریستالی با کیفیت خوب دشوار بود. به لطف رشد باورنکردنی تجارت الکترونیکی که ظروف شیشه ای کریستالی را برای دوستداران دکوراسیون داخلی خانه در دسترس قرار داده است. حتی اگر اقلام کریستالی خیلی ارزان نیستند، اما اگر از یک فروشنده معتبر آورده شوند، واقعا ارزش سرمایه گذاری را دارند. برندهای مختلف در سطح جهانی اقلام کریستالی تولید می کنند و بهترین بخش این است که اکثر این برندها برای ارسال جهانی عرضه می شوند. در حالی که بسیاری از عاشقان کریستال سرسخت وجود دارند، تعداد کمی نیز وجود دارند که هنوز قبل از در نظر گرفتن مجموعه های هدیه شیشه ای کریستالی به عنوان هدایای برگشتی، فکر دیگری می کنند. نکات زیر نقش ظروف شیشه ای کریستالی را در یک مهمانی خانگی برجسته می کند. بیایید نگاهی بیندازیم –
ایده های بی پایان طراحی و دکوراسیون:
مهم نیست که شما میزبان یک مهمانی شرکتی یا یک جشن خصوصی هستید. شما می توانید نبوغ خلاق خود را با اقلام کریستالی اساسی به کار ببرید. با استفاده از پایه های شمع، لوسترهای کریستالی و گلدان ها، هر گوشه از خانه شما می تواند با استفاده از این کلاسیک های جاودانه تبدیل به یک بیانیه شود. مخصوصاً می‌توانید با استفاده از ظرف‌های شراب قدیمی در محیط بار خود، استعداد خود را در مورد چیزهای درجه یک به نمایش بگذارید. همچنین می توانید عطرهای مورد علاقه خود را در بطری های خرید عطر زنانه کریستالی شیک بریزید و آنها را در ویترین به نمایش بگذارید تا حس لطیف شما را به مهمانانتان منتقل کند.
هدایای سفارشی:
به عنوان یک میزبان، شما می خواهید متمایز شوید و تجربه ای را ارائه دهید که توسط مهمانان شما گرامی داشته شود. اینجا جایی است که هدایای کریستالی سفارشی می توانند انجام شوند. لازم نیست خیلی بزرگ فکر کنید زیرا می توانید چیزی کوچک و در عین حال جذاب را به عنوان حلقه های کلید کریستالی یا حتی یادگاری های کوچکی انتخاب کنید که یک پیام شخصی روی آن حک شده است.
قیمت گذاری انعطاف پذیر:
این امر عاقلانه ای نیست که بگوییم اقلام کریستالی بسیار ارزان هستند. بله، اگر شما آن را از یک تولید کننده تصادفی خریداری می کنید، می توانند باشند. اقلام کریستالی اصیل تولید شده توسط برندهای Heritage شاهکار هستند. چیزهای زیادی با هر قطعه مرتبط است. درست از ایجاد مواد تا طراحی و در نهایت بسته بندی، ظروف کریستال اورجینال خاص هستند و می توانند بسیار گران باشند. البته، برخی از مارک‌های خرده‌فروشی با قیمت نسبتاً مناسب، اقلام کریستالی را در طیف گسترده‌ای عرضه می‌کنند. اطمینان حاصل کنید که اطلاعات قابل توجهی در مورد شرکتی که قصد خرید اقلام کریستالی را دارید، دارید.
در دسترس بودن جهانی:
اقلام کریستالی اصیل گاهی اوقات در همه نقاط جهان در دسترس نبودند. امروزه، با رونق در هر نقطه از دنیای بازاریابی آنلاین جهانی، اقلام کریستالی را می توان عاشقان کریستال را در سطح جهانی آورد. ظروف نوشیدنی انگلیسی قدیمی آب و هوا یا ظروف نوشیدنی بوهمیای پیشرفته، تنها چیزی که نیاز دارید بهانه ای برای آوردن آنها به خانه است.

توسط ecokhabari