حال و هوای بهاری بانک تجارت
بورس‌نیوز:
بانک تجارت ایران با سرمایه ثبت شده ۲۲ هزار و ۳۹۳ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۵۸ هزار و ۱۵۳ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد توانست از بخش‌های تسهیلات اعطایی، سپرده‌گذاری، اوراق بدهی، سرمایه‌گذاری‌ها و کارمزد درآمد کسب کند.
حال و هوای بهاری بانک تجارت
بانک تجارت ایران در پنجمین ماه از سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی خود به درآمد ۶ هزار و ۱۰۰ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. میزان درآمدی که این بانک در مردادماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد ۱۲ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۵۶ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این بانک در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۴۹ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.
حال و هوای بهاری بانک تجارت
عمده‌ترین درآمد “وتجارت” در مردادماه متعلق به «مرابحه» و مبلغ به ثبت رسیده در این بخش برابر با ۲ هزار و ۵۳۵ میلیارد تومان بود. درآمدی که بانک تجارت از بخش «مرابحه» به همراه داشت ۴۲ درصد از کل درآمد‌های شناسایی‌شده در مردادماه را به خود اختصاص داد. از دیگر بخش‌های درآمدزا از قسمت تسهیلات اعطایی می‌توان به «سایر تسهیلات» و «فروش اقساطی» با ۸۴۲ و ۷۵۴ میلیارد تومان اشاره کرد. بخش‌های نام‌برده نیز ۱۴ و ۱۲ درصد از کل درآمد ماهانه را در اختیار داشته‌اند.
حال و هوای بهاری بانک تجارت
پایان مطلب

source

توسط ecokhabari