Energex Golden Life: معرفی مولتی‌ویتامین انرژی‌زا مخصوص آقایان

Energex Golden Life یک مولتی‌ویتامین انرژی‌زا است که به طور خاص برای آقایان طراحی شده است. این محصول شامل ترکیبی از ویتامین‌ها، مواد معدنی و عناصر مغذی است که با هدف تقویت و افزایش سطح انرژی و سلامت عمومی در مردان تولید شده است.

مولتی‌ویتامین‌ها از طریق تأمین نیازهای بدن به ویتامین‌ها و مواد معدنی مهم، به بهبود سطح انرژی، حفظ سیستم ایمنی، حمایت از سلامت استخوان‌ها و عضلات، بهبود عملکرد مغز و افزایش تمرکز کمک می‌کنند.

Energex Golden Life با فرمولاسیون مخصوص خود، ویتامین‌های B مهم را شامل می‌شود که در فرآیندهای تبدیل غذا به انرژی نقش دارند. همچنین، حاوی ویتامین C و E است که به عنوان آنتی‌اکسیدان‌ها عمل کرده و در مقابله با آزاده‌های رادیکالی و استرس اکسیداتیو کمک می‌کنند.

با مصرف منظم Energex Golden Life، می‌توانید از سلامت و انرژی لازم برای روزمره‌های پرفعالیت خود برخوردار شوید. با این حال، قبل از مصرف هرگونه مکمل غذایی، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید تا توصیه‌های خاص برای شرایط شما در نظر گرفته شود.

عناصر تشکیل دهنده Energex Golden Life

طبق اطلاعات منتشر شده از شرکت سازنده این قرص، اطلاعات تکمیلی آن به شرح زیر است:

Energex Golden Life

مواد تشکیل دهنده: 

کوآنزیم Q10 (به انگلیسی: Co-Enzyme Q10)
بدن انسان قادر است به صورت طبیعی کوآنزیم Q10 را تولید کند. با این حال، سطح‌های کوآنزیم Q10 با پیر شدن کاهش می‌یابد، بنابراین با پیر شدن، مصرف مکمل کوآنزیم Q10 مهم می‌شود. سیگار کشیدن و مصرف داروهای استاتین، ذخایر کوآنزیم Q10 بدن را به خرج می‌دهند. این مکمل می‌تواند تحمل ورزش را افزایش دهد، سیستم ایمنی را تقویت کند و غشاء‌های سلولی را در برابر رادیکال‌های آزاد محافظت کند.

جینسینگ پاناکس (به انگلیسی:Panax ginseng)
چندین سال است که جینسینگ پاناکس از خانواده Aralaceae به عنوان یکی از بهترین آفرودیزیاک‌ها در جهان شناخته شده است. این گیاه رغبت جنسی و عملکرد جنسی در هر دو جنس را افزایش می‌دهد، گردش خون اعضای جنسی را حفظ می‌کند، سطح انرژی را افزایش می‌دهد و به مقابله با استرس کمک می‌کند. احتمال می‌رود که افزایش آزادسازی اکسید نیتریک از سلول‌های اندوتلیومیال، به طور جزئی مسئول اثر آفرودیزیاک این گیاه باشد. این گیاه ممکن است در درمان ناتوانی جنسی مؤثر باشد.

گینکو بیلوبا (به انگلیسی: Ginkgo biloba)
این گیاه یکی از قدیمی‌ترین گونه‌های درختان زنده است. همچنین، این گیاه یکی از مکمل‌های گیاهی پرفروش در ایالات متحده و اروپا است. گینکو بهترین شناخته شده به عنوان روشی برای حفظ حافظه است. این گیاه به نرمال کردن گردش خون اطرافیان، تقویت سیستم ایمنی، افزایش رغبت جنسی و همچنین عملکرد آنتی‌اکسیدانی دارد.

تریبولوس ترستریس (به انگلیسی: Tribulus terrestris)
مصرف این گیاه توسط انسان‌ها تحریک رغبت جنسی و تولید اسپرم را بهبود می‌بخشد. همچنین، افزایش سطح هورمون‌های تستوسترون، FSH و LH، دهیدرواپی‌آندرواسترون، دی‌هیدروتستوسترون و سولفات دهیدرواپی‌آندرواسترون را به همراه دارد.

گیاه خار مریم (به انگلیسی: Milk thistle)

ماده اصلی این گیاه یک فلاونوئید به نام سیلیمارین است که کبد را از سموم محافظت می‌کند. سیلیمارین خواص آنتی‌اکسیدانی و ضد التهابی دارد و ممکن است با تشکیل سلول‌های جدید، کبد را در ترمیم خود یاری کند.

نحوه مصرف: طبق اعلام شرکت تولید کننده می بایست روزانه یک عدد قرص مصرف شود.

موارد منع مصرف: طبق اعلام شرکت تولید کننده تا کنون هیچ مورد منع مصرفی گزارش نشده است.

تداخل های دارویی: طبق اعلام شرکت تولید کننده تا کنون هیچ گونه تداخل دارویی گزارش نشده است.

عوارض جانبی: طبق اعلام شرکت تولید کننده، این دارو هیچ گونه عوارضی ندارد.

source

توسط