به گزارش “ورزش سه”، تیم پرسپولیس در چارچوب سومین هفته لیگ قهرمانان آسیا در دیداری حساس به مصاف استقلال تاجیکستان خواهد رفت. این دیدار از آن جهت برای پرسپولیس اهمیت دارد که شاگردان یحیی گل‌محمدی در صورت پیروزی شانس بیشتری برای صعود خواهند داشت و حتی ممکن است صدرنشین شوند.

با این حال نکته مهم این است که قرمزها بار دیگر در غیاب چند ستاره رودرروی حریف خواهند ایستاد. مرتضی پورعلی‌گنجی، یاسین سلمانی، میلاد سرلک و وحید امیری ۴ بازیکنی هستند که در این دیدار حضور نخواهند داشت اما مهدی ترابی و امید عالیشاه در لیست پرسپولیس حضور خواهند داشت.

بازگشت بازیکنان باتجربه باعث می‌شود که ترکیب سرخپوشان نسبت به بازی قبلی تغییر کند. در دیدار با پیکان البته پرسپولیس به پیروزی رسید اما حداقل میلاد سورگی از ترکیب خارج می‌شود.

پرسپولیسترکیب احتمالی پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، حسین کنعانی، گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، علی نعمتی، مسعود ریگی، سروش رفیعی، سعید صادقی، مهدی ترابی، امید عالیشاه و شهاب زاهدی.

بولت پرسپولیسعلیرضا بیرانوند پس از کلین‌شیت مقابل الدحیل حالا در برابر مهاجمان تاجیکی قرار خواهد گرفت و امیدوار است دروازه خود را بسته نگه دارد.

بولت پرسپولیسدر خط دفاعی حسین کنعانی بعد از روزهای پرحاشیه بازی می‌کند و نکته جالب اینکه در کنار خود گولسیانی را خواهد داشت. با این حال خط دفاع پرسپولیس تغییری نسبت به بازی قبلی نداشته است.

بولت پرسپولیسغیبت میلاد سرلک باعث شده تا ریگی جای ثابتی در ترکیب داشته باشد. سروش رفیعی جلوتر از او بازی می‌کند و وظیفه بازیسازی را خواهد داشت.

بولت پرسپولیسچهار بازیکن تهاجمی پرسپولیس سعید صادقی، شهاب زاهدی و مهدی ترابی خواهند بود و نفر چهارم از بین محمد عمری و امید عالیشاه انتخاب می‌شود.

source

توسط