مهاجم پیشین پرسپولیس ابراز امیدواری کرد سرخپوشان برابر استقلال تاجیکستان پیروز شوند تا با روحیه‌ای خوب به مصاف النصر عربستان بروند.

اشپیتیم آرفی در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص وضعیت پرسپولیس و اینکه این تیم در 2 بازی اخیر 4 امتیاز از دست دادند گفت: خیلی‌ها پیش‌بینی نمی‌کردند پرسپولیس برابر ملوان و صنعت نفت 4 امتیاز از دست بدهد ولی این اتفاقات در فوتبال طبیعی است و اتفاق عجیبی به شمار نمی‌رود. همین هفته استقلال برابر تیمی که تازه به لیگ برتر آمده متوقف شد و سپاهان هم در زمین خودش به ملوان باخت. در فوتبال باید انتظار هر نتیجه‌ای را داشته باشیم.

وی ادامه داد: هواداران پرسپولیس توقع دارند هر فصل تیمشان قهرمان شود و پرسپولیس هر در این شش، هفت سال فقط یک بار قهرمان نشده است. توقع هواداران بالا است و وقتی تیم نتیجه نمی‌گیرد ناراحت می‌شوند ولی فوتبال همین است. نمی‌توان انتظار داشت پرسپولیس همه بازی‌ها را ببرد و هر سال قهرمان شود. سال گذشته پرسپولیس در چند بازی مهم از جمله دیدار با سپاهان یا هوادار امتیاز از دست داد و خیلی‌ها گفتند پرسپولیس قهرمان نمی‌شود ولی شد. هنوز زمان زیادی تا پایان لیگ باقی مانده و پرسپولیس قطعاً مدعی جدی قهرمانی است.

آرفی در مورد عملکرد نبیل باهویی که با انتقادهایی همراه شده است، تأکید کرد: این بازیکن هنوز به شرایط آرمانی نرسیده و هواداران هم همیشه از مهاجم تیم توقع گلزنی دارند. باید به او زمان داد و قضاوت در مورد این بازیکن زود است.

مهاجم پرسپولیس با اشاره به بازی امروز این تیم برابر استقلال تاجیکستان یادآور شد: سه امتیاز این بازی برای پرسپولیس بسیار مهم است و می‌تواند شانس صعود تیم را بیشتر کند. امیدوارم پرسپولیس با برد در این بازی با روحیه خوبی به مصاف النصر برود. خیلی دوست دارم گل‌محمدی و بازیکنان باخت به النصر را جبران کنند و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

source

توسط