بازهم خبری دیگر و بازهم تشنج خبرهای مربوط به بازی های ویدیویی که اینبار انگار قرار است بازی جی تی ای 6 در طول هفته معرفی شود که این موضوع از سوی راک استار تا به امروز تایید نشده است.

فهرست مطالب

خبر منتشر شده از سوی شخصی قدرتمند در صنعت بازی های ویدیویی انجام گرفته که Jason Schreier براین باور است که بازی جی تی ای 6 با تمام ابهامات و اخبارات کذب و دروغ قرار است این هفته معرفی شود که در این باره اطلاعات زیادی در دسترس نیست و Jason Schreier فقط به معرفی بازی پرداخته است. بدنیست بدانید که جیسون و بلومبرگ یکی از معتبر ترین منابع موجود در صنعت بازی های ویدیویی هستند که این امر تا به امروز اثبات شده زیرا در گذشته اعلام شده بود که شخصیت اصلی بازی جی تی ای 6 قرار است یک شخص مونث باشد که این موضوع در طول کلیپ های منتشر شده از بازی به واقعیت تبدیل شد.

حال Jason Schreier احساس میکند مدارکی بدست آورده که انگار راک استار تصمیم دارد قوی ترین محصول خود و بهترین بازی جهان باز دنیا را در هفته آینده معرفی کند که پیش بینی جیسون این موضوع فقط در قالب خبری بوده است و در سالگرد سری بازی های جی تی ای یک تریلر کوتاه از معرفی بازی منتشر خواهد شد ولی این هفته خبر منتشر شده فقط متنی بوده است.

در گذشته به اینکه این بازی لعنتی کجاست ؟ و پیش بررسی جی تی ای 6 پرداختیم. حتی به مواردی که سبب تاخیر در انتشار جی تی ای 6 میشوند نیز اشاره نمودیم. حال شما عزیزان میتوانید نظر خود نسبت به توضیحات منتشر شده از Jason Schreier را بیان کنید و بگویید که این منبع معتبر که در بلومبرگ فعالیت دارد آیا میتواند به عنوان اولین افشاگر واقعی بازی تبدیل شود یا خیر. در دنیای امروزی اشخاص بسیاری از انتشار اخبار کذب مربوط به جی تی ای 6 به سود های بسیاری دست یافتند که انتظار میرود با پیشینه درست و قدرتمند Jason Schreier این خبر در روز های آتی به واقعیت تبدیل شود.

بدنیست بدانید که از زمان اتمام ساخت جی تی ای 5 راک استار در سکوت خبری کامل در حال توسعه جی تی ای 6 بود و حال با گذشت بیش از 10 سال قرار است در سال 2023 شاهد اطلاعات اولیه از بازی باشیم که این موضوع میتواند برای دوست داران صنعت گیم و بازی های ویدیویی یک خبر عالی باشد.

شما عزیزان اگر احساس میکنید که جزو یکی از گیمرهای جی تی ای هستید میتوانید نظر خود نسبت به این خبر و یا تاریخچه بازی های جی تی ای را بیان کنید و با انجام اینکار به تکمیل شدن این خبر کمک نمایید.

منتخب کاربران

source

توسط