به گزارش ایلنا، خوزه ایگناسیو مارتنیز در نشست خبری بعد از بازی فولاد خوزستان مقابل آلومینیوم اراک در هفته دهم لیگ برتر، اظهار داشت: خیلی خوشحالیم. دو هفته سخت داشتیم، چرا که در هر دو بازی باختیم. از بازیکنانم خیلی ممنونم و از بازی راضی هستم. در حال حاضر جایگاه‌مان در جدول سخت است، ولی توانستیم به جدول برگردیم. اثر انرژی هواداران حاضر در فولاد آره‌نا به ما قدرت می‌دهد. از این فرصت استفاده می‌کنم از دوستانی که به ما کمک می‌کنند، تشکر می‌کنم.

وی درباره جریان مسابقه خاطر نشان کرد: درباره بازی، هیچ چیزی نمی‌توانم بگویم چون شما مشاهده کردید که بازی چطور پیش رفت. توپ آنها به تیر ما خورد، اما به خاطر انرژی هواداران تبدیل به گل نشد. آلومینیوم تیم خوبی است. ما بعد از دو باخت به این بازی آمدیم و به همین خاطر بازیکنان ما استرس داشتند. بازیکنانم باید قدرت اصلی‌شان را در بازی نشان بدهند.

سرمربی فولاد در پاسخ به خبرنگاری که معتقد بود خیلی از دقایق بازی مالکیت توپ و میدان تحت کنترل آلومینیوم اراک بود، گفت: ما قصد کسب سه امتیاز مسابقه را داشتیم. به همین دلیل بیشتر زمین و وسط زمین را در اختیار حریف گذاشتیم و در بعضی از دقایق بازی آن فضاها را به آنها می‌دادیم و طبیعتاً خطر یا موقعیت ایجاد می‌کردند. در صحبت‌های اولیه خودم گفتم که خیلی اذیت شدیم به این خاطر که جایگاه‌مان در جدول سخت بود. در دقایق اولیه نیمه دوم وقتی وارد شدیم، سریع گل زدیم و توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم که پیشرفت بزرگی برای تیم ماست.

مارتنیز درباره ارزیابی عملکرد داور مسابقه تصریح کرد: من هنوز اتفاقات داوری را ندیدم و در مورد داوری صحبت نمی‌کنم. به نظرم کارهایی که داور انجام می‌دهد کار سختی است. سطح داوران ایرانی مرا متعجب کرده و بالاست. البته داور در نیمه اول پنج و در نیمه دوم هشت دقیقه وقت اضافه اعلام کرد که وقت‌های زیادی بودند.

 انتهای پیام/

source

توسط