به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، قاسم افشار؛ این نام خواننده‌ای است که دهه‌شصتی‌ها و البته دهه‌پنجاهی‌ها او را خوب می‌شناسند. افشار از نخستین خوانندگانی است که پس از انقلاب اسلامی آغازگر موسیقی پاپ بودند. او و هم‌نسلانش نخستین خوانندگانی بودند که پس از انقلاب در عرصه موسیقی پاپ فعالیت کردند.

افشار با خواندن چند آهنگ به اوج محبوبیت و شهرت رسید. گذر زمان اما او و هم‌نسلانش را از چرخه موسیقی پاپ حذف کرد. یکی از مهمترین پرسش‌هایی که درباره سرنوشت آنها وجود دارد این است؛ آیا این خوانندگانِ آغازگرِ موسیقی پاپِ پس از انقلاب، خودشان از عرصه موسیقی کنار رفتند یا آنها را کنار گذاشتند؟

قاسم افشار به‌همراه سه تن از خوانندگان هم‌نسلش در پاییز امسال دو اجرای موفق را در تالار وحدت به صحنه بردند تا شاید این اتفاق، آغازی دوباره برای فعالیت حرفه‌ای و هنری آنها باشد.

در استودیو خبرگزاری تسنیم میزبان قاسم افشار بودیم تا تمام پرسش‌هایی را که در ذهن داشتیم، با او مطرح کنیم، از گذشته بگوییم، از دوران کنار ماندن از عرصه موسیقی و البته از اکنون و آینده…، در ادامه تیزر گفت‌وگو با قاسم افشار را می‌بینید و می‌شنوید و در روزهای آینده متن کامل به‌همراه ویدیوی این گفت‌وگو منتشر خواهد شد.

 

.

 

انتهای پیام/+

source

توسط