به گزارش ایلنا، در آخرین بازی شب دوم از هفته سیزدهم سری A ایتالیا، شب گذشته (یکشنبه) از ساعت 23:15 به وقت تهران، در ورزشگاه آلیانتس تورین، تیم‌های فوتبال یوونتوس و اینتر به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با تساوی یک – یک خاتمه یافت.

یوونتوس که با پیروزی در این بازی می‌توانست صدر جدول را از چنگ رقیب دیرینه خود خارج کند با گلزنی ستاره صرب خط حمله‌اش دوشان ولاهوویچ در دقیقه 27 از اینتر پیش افتاد، اما برتری بانوی پیر مقابل نراتزوری تنها شش دقیقه دوام داشت چرا که اینتر با تاکتیکی مشابه آنچه یوونتوس را به گل رساند، در دقیقه 33 و توسط لائوتارو مارتینس گل تساوی را زد.

پس از این گل موقعیت مسلم گلزنی دیگری روی دروازه‌های دو تیم خلق نشد و در نیمه دوم نیز آنها به کنترل توپ و میدان برای گل نخوردن رغبت بیشتری نشان دادند تا به حملات بی‌محابا برای رسیدن به گل بعدی.

با این نتیجه روند شکست‌ناپذیری دو تیم ادامه پیدا کرد و فاصله دو امتیازی آنها در جدول پا برجا ماند. در حال حاضر اینتر با 32 امتیاز صدرنشین جدول سری A است و یوونتوس با دو امتیاز کمتر در رده دوم جدول قرار دارد.

این نتیجه بیشتر از همه برای میلان رده سومی و ناپولی رده چهارمی خوشحال‌کننده بود چرا که آنها توانستند فاصله خود را با پیشتازان کورس قهرمانی کاهش دهند.

دیدارهای هفته سیزدهم سری A امروز با برگزاری دو مسابقه دیگر به پایان می‌رسد که در یکی از آنها لچه میهمان هلاس وروناست و در دیگری بولونیا از تورینو پذیرایی می‌کند.

 انتهای پیام/

source

توسط