ایسنا/خوزستان مدیرعامل گروه صنعتی نوین چوب خوزستان با بیان اینکه توانسته‌ایم به ۱۵ کشور صادرات داشته باشیم، گفت: زمانی از کشورهای مختلف واردات داشتیم اما اکنون به همان کشورها صادرات داریم.

علی حمدانی در مراسم آغاز طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در کشور که امروز، ۱۱ آذرماه همزمان با سراسر کشور در نهالستان نوین چوب اهواز برگزار شد، اظهار کرد: سال ۹۷ عرصه‌ای را تحویل گرفتیم که حدود ۴۰ سال رها شده بود و اکنون در حال کاشت نهال در این عرصه هستیم.

به گزارش ایسنا، وی افزود: کل عرصه که در منطقه دُب حردان است ۶۷۰ هکتار است که ۱۵۵ هکتار از آن دست معارضان بود اما توانستیم با همکاری منابع طبیعی و دستگاه قضا ۹۵ هکتار از آن را بازگردانیم و باقی آن نیز در دست پیگیری است.

پیگیر احداث خط دوم در کارخانه هستیم

مدیرعامل گروه صنعتی نوین چوب خوزستان با بیان اینکه در این مجموعه حدود ۱۲۰۰ نفر نیرو مشغول به کار است، گفت: سال گذشته ۳ میلیون نهال به کشاورزان به صورت خرید تضمینی داده شد و برای خط تولید روزانه حدود ۷۰۰ تن چوب نیاز داریم و برای آن ۲۰ هزار هکتار زمین نیاز است.

وی بیان کرد: پیگیر احداث خط دوم در کارخانه هستیم که با اجرایی شدن آن به روزانه حدود ۲ هزار تن چوب نیاز داریم.

حمدانی با بیان اینکه توانسته‌ایم به ۱۵ کشور صادرات داشته باشیم، گفت: برای افزایش حجم صادرات و تولید نیاز به حمایت داریم. زمانی از کشورهای مختلف واردات داشتیم اما اکنون به همان کشورها صادرات داریم.

انتهای پیام

source

source

توسط