بیش از ۱۲۰۰ اسکین فورتنایت نسخه لگو دریافت خواهند کرد

همراه با معرفی LEGO Fortnite رسما اعلام شد که بیش از ۱۲۰۰ اسکین فورتنایت به‌طور رایگان نسخه لگو دریافت می‌کنند. این اسکین‌ها در حالت لگو فورتنایت قابل استفاده هستند که از تاریخ ۱۶ آذر در دسترس تمام بازیکنان قرار می‌گیرد.


مطلب پیشنهادی:از سیستم پرک‌های فورتنایت (Reality Augment) چه می‌دانید؟تنوع بیشتر، کارآیی بیشتر
از سیستم پرک‌های فورتنایت (Reality Augment) چه می‌دانید؟

تمام اسکین‌هایی که توسط اپیک گیمز ساخته شده‌اند مشمول این برنامه خواهند شد، اما قرار نیست تمام اسکین‌های تاریخ بازی نیز لگو شوند. از آنجایی که صدها اسکین از سایر فرنچایزها به‌عنوان قراردادهای کراس‌اور و همکاری به فورتنایت آمده‌اند، قطعا لایسنس کردن تمام آن‌ها برای لگو شدن کار پیچیده‌ای خواهد بود. اما اپیک وعده داده که اسکین‌های بیشتری برای لگو فورتنایت منتشر خواهند شد، پس آمدن اسکین‌های لایسنس شده چندان دور از ذهن نیست.

بسیاری از فرنچایزهایی که برای بازی لایسنس شده‌اند، همچون مارول، دارای لگوهای مخصوص و بازی‌های ویدیویی لگویی خود هستند. کمپانی TT Games که تا یک دهه لایسنس اختصاصی لگو را برای بازی‌های ویدیویی بر عهده داشت، مسئول ساخت بازی‌های لگو بود. اما اکنون قرارداد آن‌ها با لگو به پایان رسیده است.

به همین دلیل اپیک گیمز قاعدتا باید کار آسان‌تری برای لایسنس کردن اسکین‌های لگویی داشته باشد، اما همچنان چالش‌هایی وجود دارند. کمپانی لگو غالبا از کار کردن با فرنچایزهای بزرگ‌سالانه دوری کرده است؛ در نتیجه بعید به نظر می‌رسد که شخصیت‌هایی همچون روبوکاپ و Xenomorph از مجموعه «بیگانه» بتوانند نسخه لگویی داشته باشند.


مطلب پیشنهادی:داستان نینجا؛ از عرش به فرش با تمام سرعت [تماشا کنید]یک داستان باورنکردنی
داستان نینجا؛ از عرش به فرش با تمام سرعت [تماشا کنید]


از اسپایدرمن ۲ تا رزیدنت اویل ۴ | سال ۲۰۲۳ برای ما گیمرها چجوری بود؟

۲ پوستر از فصل دوم سریال House of the Dragon منتشر شد - ویجیاتو


source

توسط