دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و پرسپولیس در روزی که عجیب ترین اتفاقات در آن رخ داد با نتیجه تساوی به پایان رسید.

تیم‌های فوتبال استقلال خوزستان و پرسپولیس در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر از ساعت 15 امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم رفتند که این مسابقه که در آن بیش از 20 تا 30 دقیقه در نیمه اول و دوم به دلیل حواشی توقف شد با تساوی 2 – 2 به پایان رسید.

در این بازی جواد آقایی‌پور در دقایق 6 و 49 برای استقلال و حسین کنعانی‌زادگان در دقیقه 32 و نبیل باهویی در دقیقه 68 برای پرسپولیس گلزنی کردند.

ترکیب استقلال خوزستان: فرزین گروسیان، عقیل کعبی، محمد طیبی، محمود مطلق‌زاده، متین کریم‌زاده، حسین ساکی، علیرضا خوشکفا، علیرضا کاظمی، حسین احمدی (75-سلطانی‌مهر)، بهروز بارانی و جواد آقایی‌پور.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، امید عالیشاه (4+90-گئورگی گولسیانی)، فرشاد فرجی، علی نعمتی، مسعود ریگی، مهدی ترابی، میلاد سرلک (46-سروش رفیعی)، شهاب زاهدی،‌ سعید صادقی و محمد عمری.

داور: امیر عرب‌براقی

دقیقه 6: اولین موقعیت خطرناک برای تیم استقلال روی اشتباه بیرانوند و تعلل مدافعان پرسپولیس تبدیل به گل نخست آبی‌های اهواز شد. در این صحنه ارسال بازیکنان استقلال با دفع ناقص بیرانوند روی سر جواد آقایی‌پور نشست و این بازیکن به راحتی دروازه پرسپولیس را باز کرد تا تیم میزبان از حریف خود پیش بیفتد.

دقیقه 21: محمد عمری با ورود به محوطه جریمه استقلال خوزستان برخوردی با متین کریم‌زاده داشت، اما نظر داور روی اعلام پنالتی نبود و تأکید بر ادامه بازی داشت.

دقیقه 27: بازیکن استقلال خوزستان با دو دست در محوطه جریمه شهاب زاهدی را گرفت اما داور پنالتی اعلام نکرد.

دقیقه 32: صحنه رخ داده روی میلاد سرلک در داخل محوطه جریمه استقلال خوزستان توسط داور خطای پنالتی تشخیص داده شد. این اتفاق با اعتراض شدید تیم خوزستانی همراه و حتی برای دقایقی بازی متوقف شد.

دقیقه 33: حسین ساکی با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 40: محمدحسین کنعانی‌زادگان از روی نقطه پنالتی گل تساوی را برای پرسپولیس به ثمر رساند.

دقیقه 8+45: بازی به دلیل پرتاب اشیاء از سوی هواداران حدود 10 دقیقه متوقف بود و با تصمیم داور و ناظر بازی پس از برقراری آرامش دوباره روی سکوها، این مسابقه مجدداً از سر گرفته شد.

دقیقه 13+45: شوت مهدی ترابی از پشت محوطه جریمه را فرزین گروسیان به زحمت دفع کرد.

نیمه دوم

دقیقه 46: نیمه دوم به دلیل تأخیر داوران در ورود به زمین با تأخیر چند دقیقه‌ای آغاز شد.

دقیقه 49: جواد آقایی‌پور بار دیگر از تعلل بازیکنان پرسپولیس استفاده کرد و گل دوم تیمش را به ثمر رساند. در این صحنه توپ ارسالی بازیکنان استقلال روی اثرگذاری کاظمی در داخل محوطه شش قدم روی پای آقایی‌پور نشست و دروازه بیرانوند برای بار دوم در این بازی باز شد.

دقیقه 62: ضربه سر محمدحسین کنعانی‌زادگان روی کرنر ارسالی بازیکنان پرسپولیس به شکلی بسیار خطرناک پس از برخورد به مدافعان راهی کرنر شد.

دقیقه 67: توپ نبیل باهویی در محوطه جریمه به دست مدافع استقلال خوزستان برخورد کرد اما داور باز هم پنالتی نگرفت.

دقیقه 68: نبیل باهویی با یک ضربه سر شیرجه‌ای روی کرنر ارسالی بازیکنان پرسپولیس گل دوم تیمش را به ثمر رساند تا باز هم کار به تساوی کشیده شود.

دقیقه 77: حملات متعدد پرسپولیسی‌ها در این لحظه بی‌نتیجه بود و ضربه سر شهاب زاهدی با اختلاف بسیار اندک از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 86: کنترل زیبای نبیل باهویی این بازیکن را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد اما ضربه او با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

source

توسط