Wp Header Logo 124.png

11 هزار خودرو دنا پلاس تا 10 روز آینده عرضه می شود


رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در بازدید میدانی از پارکینگ یک شرکت خودروسازی، دستور عرضه 11 هزار خودرو تا 10 روز آینده را صادر کرد.به گزارش تجارت‌نیوز، احمد اصانلو پس از دریافت گزارش گشت مشترک تعزیرات حکومتی پیرامون دپوی 17 هزار خودرو شخصاً با حضور میدانی به بررسی وضعیت عرضه این خودروها پرداخت.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در خصوص این بازدید گفت: پس از مراجعه گشت تعزیرات حکومتی، موانع تحویل این خودروها برطرف و با حل مشکل عرضه، مقرر شد 11 هزار خودرو تا 10 روز آینده به صاحبانش تحویل داده شود.

اصانلو گفت: در بررسی فنی تخصصی مشخص می شود آیا شرایط واگذاری خودرو در این مدت برای خودروساز مهیا بوده است یا خیر و همچنین سهل انگاری، قصور یا تعمد این شرکت و یا کم کاری سازمان های مرتبط بررسی خواهد شد.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با دستور ویژه به مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران در خصوص پیگیری روند تحویل این خودروها، افزود: خط قرمز تعزیرات تضییع حقوق مردم است و تمامی خودروسازان تولید داخل و شرکت های مونتاژی زیر ذره بین تعزیرات بوده و به محض دریافت گزارش مردمی، روسای شعب آمادگی حضور میدانی و بررسی این گزارش ها را دارند.

منبع :


فارس


source

ecokhabari

توسط ecokhabari