Wp Header Logo 277.png

به گزارش پرشین خودرو، بنابر بخشنامه اخیر بهمن دیزل، طرح فروش نقدی و اعتباری کامیون فورس ۶ تن و ۱۲ تن در بهمن ماه ۱۴۰۲ اجرا خواهد شد.

بر اساس این طرح، فروش از ساعت ۱۱ روز سه‌ شنبه مورخ سوم بهمن تا ساعت ۱۶ شنبه مورخ ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۲ برقرار خواهد بود و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به عاملیت‌های مندرج در سایت رسمی گروه بهمن نسبت به انجام فرآیند خرید اقدام کنند.

موعد تحویل خودروهای این طرح به همراه کاربری هفته سوم اسفند ۱۴۰۲ خواهد بود و محصولات با پرداخت شش و ۱۲ ماهه، یک سال بیمه بدنه دارند. کاربری‌های موجود در این طرح چوبی فلزی، مسقف فلزی و باری فلزی است اما مطابق قواعد حاکم بر این طرح فروش تغییر کاربری امکان پذیر نیست.

تمامی محصولاتی که در این طرح عرضه می‌شود در اقساط سه، شش و ۱۲ ماهه قابلیت پرداخت دارند و تنها ۶۰ درصد مبلغ محصول به عنوان پیش پرداخت واریز شود.

بر همین اساس مبلغ پیش پرداخت برای خرید قسطی کامیون فورس ۶ تن (کابین خوابدار بدون کاربری) حدود یک میلیارد و ۲۶ میلیون تومان و پیش پرداخت کامیون فورس ۶ تن کابین خوابدار با کاربری حدود یک میلیارد و ۱۱۳ میلیون تومان خواهد بود و در نهایت پیش پرداخت فورس ۱۲ تن نیز حدود یک میلیارد و ۳۷۹ میلیون تومان اعلام شده است.

جزییات اقساط این طرح فروش مطابق جدول زیر خواهد بود.

جدول فروش طرح نقدی اعتباری کامیون فورس ۶ و ۱۲ تن

جدول فروش طرح نقدی اعتباری کامیون فورس ۶ و ۱۲ تن

استفاده متقاضی از چک‌های طرح صیاد و انجام اقدامات لازم بر اساس قانون صدور این نوع چک‌ها الزامی و بر ثبت آن در سامانه صیاد تاکید شده است. همچنین ممنوعیت دارندگان چگ برگشتی رفع اثر نشده از صدور چک جدید و عدم ثبت نام در سامانه صیاد از دیگر مواردی است که در این بخشنامه بر آن تاکید شده است. همچنین متقاضیان نباید چک برگشتی یا سر رسیده نشده در شرکت بهمن دیزل داشته باشند.

اسناد و شناسنامه خودروهای واگذاری به نام خریدار و در رهن شرکت بهمن دیزل خواهد بود و هزینه فک رهن خودرو بعد از پایان پرداخت تمام وجوه خودرو بر عهده متقاضیان است و خریدار تا پایان اقساط ملزم به خرید الحاقیه بیمه بدنه به هزینه خود است و اگر خریدار در پایان مدت اقساط داری پرداخت معوق باشد همچنان ملزم است خود را به نفع شرکت بیمه بدنه کند و هرگونه عواقب عدم صدور بیمه نامه بر عهده خریدار است و شرکت مسئولیتی در این رابطه ندارد.

source

توسط

admin