Wp Header Logo 320.png

به گزارش پرشین خودرو، پیرو آیین‌نامه اجرایی بند و تبصره ۷ ماده واحده قانون بودجه ۱۴۰۲ شرایط خرید خودرو ویژه جانبازان فراهم شده و همچنین خودروهای وارداتی «ب ام و» و «مینی» در مدل‌های ۲۰۲۴ توسط شرکت پرشیا خودرو ویژه این طرح در سامانه قرار گرفته است.

جانبازان مشمول این طرح می‌توانند براساس زمان‌بندی اعلام شده ظرف ٩ روز، برای ثبت‌نام خودروی وارداتی خود از بین محصولات BMW و MINI مورد نظر خود اقدام کنند.

افراد مشمول این طرح برای انجام مراحل اولیه ثبت نام خودروهای ب ام و و مینی از تاریخ چهارم بهمن‌ماه می‌توانند به سایت سامانه مراجعه کنند.

پس از انجام ثبت نام برای جانبازان مشمول از طریق ارسال پیامک اطلاع‌رسانی می‌ شود.

ثبت‌نام جانبازان در سه سطح جانبازی شامل جانبازان ۷۰ درصد ویژه با سقف ارزش‌ خودروی وارداتی تا ۳۵ هزار یورو و سایر جانبازان ۷۰ درصد با سقف ارزش ۳۰ هزار یورو و جانبازان ۵۰ تا ۶۹ درصد با سقف ارزش ۲۵ هزار یورو به ترتیب از تاریخ چهارم تا پنجم برای سطح یک و از تاریخ ششم تا هفتم برای سطح دو و از تاریخ هشتم تا دهم بهمن‌ماه ۱۴۰۲ برای مشمولین سطح سه انجام می‌ شود.

ویرایش ثبت نام و انتخاب خودروهای وارداتی در سامانه به مدت سه روز برای جانبازان مشمول فعال خواهد شد.

بدیهی است انجام ثبت نام اولیه و انتخاب خودرو در سامانه به منزله واردات قطعی نبوده و مراحل بعدی از طریق مراجع ذی صلاح اطلاع‌رسانی خواهد شد.

افرادی مشمول این طرح برای انجام مرحله مقدماتی ثبت‌نام خرید خودروهای ب ام و می توانند به آدرس زیر مراجعه کنند:

 https://janbazan.saleauto.ir/cars/۰۰۲۲/۲۳۹

جانبازان الزاما در زمان بندی تعیین شده مجاز به ثبت نام در سامانه می‌باشند.

source

توسط

admin