Wp Header Logo 388.png

به گزارش تجارت‌نیوز، به استناد مجوز سازمان‌های اداری و استخدامی و برنامه و بودجه کشور، وزارت آموزش و پرورش اقدام به جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود در سه رشته شغلی آموزگار ابتدایی، دبیری و هنرآموز و مربی امور تربیتی، تربیت بدنی و مشاوره به تعداد ۷۲ هزار و ۹۱ نفر کرده است.

براین اساس آزمون آموزگار ابتدایی با ظرفیت ۲۸ هزار نفر در روز جمعه ۱۸ اسفندماه سال‌جاری و آزمون دبیری و هنرآموز با ظرفیت ۲۴ هزار و ۹۶۱ نفر در روز جمعه ۲۸ اردیبهشت برگزار می شود.

سازمان سنجش آموزش کشور مجری برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در دو رشته شغلی آموزگار ابتدایی، دبیری و هنرآموز است.

در این راستا دفترچه راهنمای ثبت نام از روز دوشنبه مورخ ۹ بهمن ماه در درگاه اینترنتی این سازمان به آدرس www.sanjesh.org قرار گرفته است و مهلت ثبت نام از تاریخ یاد شده تا روز شنبه ۱۴ بهمن ادامه دارد.

مطابق با اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش آزمون استخدامی مربیان امور تربیتی مربیان تربیت بدنی، بهداشت و سلامت و همچنین مشاوران مدارس به تعداد بیش از ۱۹ هزار با مجری‌گری سایت جهاد دانشگاهی ۱۷ اسفندماه برگزار می شود.

از مجموع کلیه رشته شغل محل‌های مندرج در مجوز استخدامی وزارت آموزش و پرورش تعداد ۱۸۵۰۰ نفر به سهمیه استخدامی ایثارگران با حداقل ۲۵ درصد جانبازی تخصیص یافته است.

متقاضیان ایثارگری که قصد اشتغال در این وزارت در کسوت آموزگاری و دبیری را دارند، می‌توانند با شرکت در آزمون مذکور از این فرصت شغلی و سهمیه‌های استخدامی قانونی خود بهره مند شوند.

کلیه مشمولان ایثارگر با حداقل مدرک کارشناسی مرتبط با رشته‌های مندرج در دفترچه راهنمای آزمون می توانند برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کنند، منابع آزمون نیز همان منابع آزمون سال گذشته است.

متقاضیان ثبت‌نام در این آزمون در مدت زمان فوق و در روزهای اول مهلت تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام کرده و از موکول کردن آن به روزهای پایانی ثبت نام خودداری کنند.

منبع :


ایرنا

source

ecokhabari

توسط ecokhabari