Wp Header Logo 22.png

«تجارت‌نیوز» گزارش می‌دهد:


لینک کوتاه کپی شد
پنجمین نمایشگاه خودرو شهر آفتاب تهران از روز گذشته ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ در اوج بی‌برنامگی آغاز به کار کرد. این نمایشگاه که قرار بود در سطح بین‌المللی میزبان به‌روزترین خودروهای جهانی باشد، در مدیریت ساده‌ترین قسمت‌ها از جمله غرفه‌سازی ناکام بود.


به گزارش تجارت‌نیوز، پنجمین نمایشگاه خودرو شهر آفتاب با حضور مهم‌ترین بازیگران صنعت خودرو کشور و مقامات کشوری همچون وزیر صمت، رئیس شورای شهر تهران و نماینده مرودشت از تاریخ 10 بهمن 1402 به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

ضعف‌های مدیریتی در این دوره از نمایشگاه خودرو شهر آفتاب از همان ابتدای کار کاملاً واضح و آشکار بود. چراکه طبق ادعای مدیریت اجرای این دوره، قرار بود متفاوت‌ترین نمایشگاه خودروی اجراشده در داخل کشور باشد و خاص‌ترین محصولات بازار جهانی که حتی ورودشان به بازار ایران ممنوع است، به نمایش عموم در بیاید.

غیبت خودروساز دولتی در نمایشگاه خودرو شهر آفتاب!

پیش از آغاز به کار نمایشگاه، انتظار می‌رفت تا همه خودروسازان داخلی، مونتاژکاران و واردکنندگان در بزرگ‌ترین رویداد خودرویی کشور حضور داشته باشند؛ اما جای خالی سایپا و شرکت‌های زیرمجموعه آن در این نمایشگاه کاملاً دیده می‌شود.

در این دوره شرکت‌های سایر خودروسازان به همراه شرکت‌های زیر مجموعه حضور دارند؛ اما یکی از شرکت‌هایی که جلب توجه می‌کند، غرفه اروین خودروست که دقیقاً جنب غرفه کوشا خودرو به چشم می‌خورد. این شرکت که احتمالاً جزو زیرمجموعه‌های کوشا خودرو خواهد بود، خودرویی برای نمایش ندارد و طبق گفته مسئولان آن، قرار است در روزهای آینده از اولین محصول خود رونمایی کنند.

برای مطالعه بیشتر صفحه اخبار خودرو را در تجارت‌نیوز دنبال کنید.

source

ecokhabari

توسط ecokhabari